fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marek Hamšík si kúpil tank s logom Mercedesu. Jeho nové auto má 420 koní!

Marek Hamšík si po náročnej sezóne doprial novú hračku. Kúpil si totiž Mercedes-Benz G 500 4×4². Toto terénne auto poháňa obrovský motor V8.

Aktuálne náš najlepší futbalista si do svojej garáže môže zaparkovať ďalší zaujímavý kúsok. Ku dvom Ferrari a BMW si zaobstaral terénny Mercedes v špeciálnej edícii. Aj keď je na trhu už nová generácia triedy G, verzia G 500 4×4² stále ostáva jedným z najextrémnejších áut, aké nemecká automobilka vyrobila. 

Cena nového Mercedes-Benz G 500 4×4² na našom trhu štartovala niekde na úrovni 225 tisíc eur. Najnovším prírastkom v garáži sa pochválil na svojom instagramovom profile.

Po prestupe z talianskeho Neapolu do čínskeho Dalianu si po príchode na Slovensko zaobstaral teda naozaj exkluzívny kúsok. Slovenský reprezentant sa pomaličky udomácňuje v čínskom Daliane. Mesto je väčšie ako Slovensko, má vyše šesť miliónov obyvateľov. Podľa denníka China Daily sa práve v Daliane žije najlepšie.

,,Mesto je veľmi veľké a krásne. Za skoro dva týždne som stihol toho pobehať dosť, celkom ho už poznám. Je naozaj pekné. A veľmi čisté,“ povedal 31-ročný záložník, ktorý si všimol aj jednu zaujímavosť. ,,Na to, aké je to veľké mesto, je tu málo zápch,“ doplnil.

Aktuálne je Marek Hamšík kvôli reprezentačným povinnostiam na Slovensku.

Zdroj: instagram.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií