fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marian Kotleba bol na testoch COVID-19. Prišiel bez rúška a tvrdil, že je to všetko vymyslené

Poslanec NR SR a predseda z Ľudovej strany Naše Slovensko Marian Kotleba sa dnes nechal otestovať na COVID-19.

Máte tip? napíšte nám mailom

Marian Kotleba prišiel na veľkokapacitné odberové centrum v Banskej Bystrici, ktoré dnes otvorili, informuje TV Markíza. Bol v karanténe po tom čo sa vrátil z Čiernej Hory. Na odberové miesto prišiel bez rúška na tvári.

Marian Kotleba na reakciu prečo nemá rúško reportérom povedal: ,,môže byť nakazených  x ľudí, veď koľkí z nás majú hoci čo v sebe to je to proste celé vymyslené. Je to vymyslené na to, aby sa tu zavádzal nový životný štýl, nový režim, prichádzajú ľudia o práva a o slobody, veď to musia dnes už vidieť úplne všetci.“

Nakoniec dodal, že sa testovať dáva len kvôli tomu, že rešpektuje legislatívu a z vlastného presvedčenia by na testovanie nešiel, pretože bol v karanténe a nemá žiadne príznaky ani on ani jeho syn.

Nacistické praktiky

Kotleba sa na sociálnej sieti vyjadril, že mu testovanie pripomína nacistické praktiky: ,,Včera mi prišla pozvánka na test do veľkoodberného miesta. Neviem prečo mi to pripomína isté nacistické” praktiky.,” píše v príspevku.

Dobré ránko priatelia. Včera mi prišla pozvánka na test do veľkoodberného miesta. Neviem prečo mi to pripomína isté…

Zveřejnil(a) Marian Kotleba dne Úterý 8. září 2020

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tvnoviny

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií