fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marian Kotleba si v pléne stiahol rúško, koronavírus nazval “COVID projektom”

Marian Kotleba na začiatku svojho vystúpenia v pléne spôsobil rozruch.

Máte tip? napíšte nám mailom

Pri svojom prejave o programovom vyhlásení vlády si dal dole rúško. Informuje o tom ta3.

Boris Kollár ho upozornil

Po tom, ako si stiahol rúško, ho predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) upozornil. Kotleba si ho následne opäť nasadil.

Rešpektujem to, keď už sme ohrození týmto COVID projektom‘,“ reagoval Kotleba. Ochorenie COVID-19 Kotleba neustále nazýva projektom. Stalo sa tak aj počas rokovania v stredu 22. apríla, na čo ho upozornili viacerí koaliční členovia zákonodarného orgánu.

Poslanec za hnutie OĽaNO Marek Šefčík zdôraznil, že každý projekt má svojho autora. „Ak teda nazývate ochorenie COVID-19 projektom, vyzývam vás, zverejnite meno jeho autora. V opačnom prípade prestaňte používať toto slovné spojenie,“  povedal.

Marián Kotleba upozorňuje na to vládu, že v každej kapitole PVV zavádza nový štátny orgán. „Píšete, že by sa mali zriadiť, ale ja sa pýtam, kto ich zriadi? Samy sa nezriadia,” uviedol Kotleba.

Kotleba informuje, že v PVV sa v niektorých veciach vedia stotožniť a podporia ich v tom prípade, že ich vláda predloží vo forme dobre pripraveného zákona.

Prečítajte si tiež:
Pavla Ruska včera zadržala polícia. Noc strávil vo väzbe!

Poslanec Jozef Pročko (OĽaNO) prirovnal Kotlebove vystúpenie k tomu, ako keď si „ateista vezme do rúk Bibliu a začne ju bod po bode negovať.“

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj ta3

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií