fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marián Václav: Nemusíte mať radi Igora Matoviča. Máte na to plné právo! Pretože vy ste sa neprizerali Kičurovým zlodejinám

Premiér Igor Matovič zdieľal na sociálnych sieťach status kandidáta na post poslanca Mariána Václava.

Máte tip? napíšte nám mailom

Premiér Igor Matovič zdieľal na sociálnych sieťach status Mariána Václava:

,,Nemusíte mať radi Igora Matovica. Môžete ho kľudne kritizovať a nesúhlasiť s ním! Áno, vy môžete! Máte na to plné právo! Pretože vy ste sa neprizerali Kičurovým zlodejinám, cez ktoré tuneloval Štátne hmotné rezervy, Vy ste sa neprizerali keď bývalý minister vnútra Kaliňák nechal použiť vládny špeciál na gangsterský únos cudzinca, vy ste sa neprizerali, keď mafiánska chobotnica Smeru vytvárala ideálne podmienky svojej partnerke, talianskej mafii na Slovensku. Vy skutočne a to vravím úprimne, môžete kritizovať slobodne činy a rozhodnutia, ktoré pokladáte za Matovičove prešľapy. Je to vaše právo! Ale ak to robí Pellegrini, ktorý sa všetký týmto kriminálnym a mafiánskym veciam prizeral ako vrcholný predstaviteľ Smeru, to je na zamyslenie. Generál z Černých baronov by povedal : Chce se mi zvracet, pane Pellegrini!”

 

Snímka obrazovky o
facebook.com/igor.matovic.7

Kto je Marián Václav?

V parlamentných voľbách 2020 nebol za stranu OĽANO z kandidátky na mieste číslo 57 zvolený na post poslanca v Národnej rade Slovenskej republiky.

Prečítajte si tiež:
FOTO: Dominika Cibulková porodila syna. Dala mu nádherné meno

Ing. Marián Václav je povolaním hasič z Bajča. Má  42 rokov a vyštudoval SPU v Nitre so zameraním na poľnohospodárstvo a lesnícku techniku. Pracuje ako odborný inšpektor v požiarnej prevencií v Hasičskom a záchrannom zbore v Nových Zámkoch a zároveň čiastočne ako vodič v Záchrannej zdravotnej službe v Komárne. Ako aktivista poukazuje dlhodobo a odvážne na neprávosti, korupciu, presadzovanie sily a vlastných záujmov, ktoré vidí okolo seba.

V roku 2016 prišiel do kontaktu s hnutím OĽANO, ktoré ho podporilo v boji za spravodlivosť.

Voličom sa predstavil takto:, ,,Posledných 20 rokov sa neúnavne staviam proti skorumpovanému systému. Aj napriek pádom ma nikdy nezlomili. Idem stále vpred, ale nikdy nezabúdam, odkiaľ som vyšiel.”

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií