fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marihuana a mníšky. Ako to spolu súvisí?

Máte tip? napíšte nám mailom

Z nadpisu článku je dosť možné, že ste sa tak trochu zarazili. Videli ste alebo počuli o tom, že by bolo slovo marihuana spätá s mníškami? Ak nie, tak jednoznačne ďalej pokračujte v čítaní tohto článku a dozviete sa viacej.

Čo je marihuana už každý z nás dobre vie. Zelená rastlinka, ktorá vám na pár hodín vyčarí úsmev na perách. V mnohých krajinách, ako aj na Slovensku je táto rastlina zaradená medzi nelegálne drogy. Čiže, ak pri sebe budete mať nejakú tú ganju a prichytia vás pri tom policajti, tak budete mať z toho nepekné vytrásačky. To už asi každý z nás dávno vie.

Preto je dosť zarážajúce, že mníšky túto rastlinu pestujú. A skôr sú späté s prírodou samotnou ako s náboženstvom. Toto všetko sa deje v Kalifornii, kde je marihuana legálna, ak máte licenciu. Nie, nebojte sa z mníšok nie sú žiadne dílerky. Rastlinu totiž používajú na liečebné potreby, pridávajú ju do rôznych olejov, balzamov, ale predtým ju pestujú v mesačných cykloch. Neskôr na svojich stránkach predávajú vlastné produkty (z marihuany), ktoré pomáhajú utíšiť bolesti, migrény alebo záchvaty.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Skvelé optické ilúzie, pri ktorých ťa oklamú vlastné oči!

mnišky2

mníšky3

mníšky4

mníšky5

mníšky6

Zdroj: virality.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií