fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marilyn Manson sa poriadne pustil do Justina Biebera! Znechutilo ho, čo nosí na tričkách

Máte tip? napíšte nám mailom

Brian Hugh Warner, ktorý je svetu známy najmä ako Marilyn Manson, sa poriadne pustil do mladej kanadskej hviezdičky, Justina Biebera.

Rovnako ako obyčajní ľudia nosia tričká s potlačou hviezd, robia to aj celebrity. Práve táto móda mnohokrát vyvoláva vášne, debaty a spory. Napríklad minulý rok sa vášnivo debatovalo na tému, že rôzni raperi a popové hviezdičky nosia na svojich koncertoch tričká metalových a hardcorových kapiel, pričom to vôbec nesedí k ich tvorbe.

mjbbb

Kanadský spevák Justin Bieber patrí k tým, ktorí s touto módou prišli a vyzerá to tak, že s tým nehodlá prestať aj napriek vlne kritiky a poburovaniu samotných interpretov, ktorých nosí na tričkách. Jedným z tých, ktorí nie sú vôbec nadšený z toho, že sa objavujú v Bieberovom šatníku nachádzajú, je aj Marilyn Manson.

manson-vs-bieber-1000x500

Práve Marilyn Manson sa rozhodol kanadskú hviezdičku vytrolliť tým, že si obliekol tričko s jeho podobizňou a vyfotil sa v ňom. Manson v rozhovore pre Consequence of Sound uviedol, že z tejto módy nadšený vôbec nie je. Tiež povedal, že keď sa s Bieberom prvýkrát stretol, mladý spevák mal na sebe tričko s Mansonovou podobizňou. Kanaďan mal údajne tú drzosť Mansonovi povedať: “Pozri, práve vďaka tomu, že nosím toto triko, si sa dostal opäť na výslnie.”

mtumblr_nst2fedf3e1upic0ho1_500

Manson sa na Bieberovu adresu vyjadril takto: “He´s a real piece of shit in the way he had the arrogance to say that…” Čo v preklade znamená: “Je iba kusom hovna, ktoré malo tú drzosť a aroganciu povedať to, že ma dostal na výslnie.”

 

Prečítajte si tiež:
Rusi prišli s vianočnou reklamou, kde je poriadne drsný Dedo Mráz. Reklama pobúrila nielen Rusky!

 

Zdroj: Ocko

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií