fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marks pred nedávnom vydal album, teraz klip k skladbe OK!

Máte tip? napíšte nám mailom

Cesta za šťastím je predsa úzka a klzká

Začiatkom septembra vydal Marks svoj druhý album Kontrast, na ktorom je spolu 16 skladieb. Teraz nám predstavuje klip k skladbe, ktorá je na albume v poradí deviata a má názov OK. Ňou sa dostávame na začiatok tretej, pozitívnej fázy – a zároveň do druhej polovice projektu Kontrast.

ok

“Skladba OK je z časti dosť osobná aj melancholická, no vo svojej hlavnej podstate prevažuje vyrovnanosť a pokoj. Práve #POKOJ je aj podtémou tohto songu, ktorý hovorí o situácii, kedy človek nájde svoj vnútorný pokoj a vyrovná sa aj s nie najpríjemnejšou minulosťou,” hovorí o skladbe Marks. Tiež ju už rok zaraďuje do zoznamu skladieb, ktoré znejú na jeho koncertoch.

Klip vznikal v krásnej tatranskej prírode a ako aj pri predošlých skladbách, aj o tento raz sa o klip postaral Robo Bošeľa (Môlča Records) a o zvuk Niro (TNT).

Marks – OK

Zdroj: youtube.com , Marks

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií