Marks predstavuje ďalší singel z albumu Kontrast a šokuje skladbou Nádherná!

Marks predstavuje ďalší singel z albumu Kontrast a šokuje skladbou Nádherná!

Keď sa láska zamieňa s vášňou…

Marks dnes zverejnil v poradí tretí singel z pripravovaného albumu Kontrast! Na prvý pohľad kontroverzný klip a skladba v sebe ukrývajú zaujímavú myšlienku a majú svoj význam. Ako je známe, Marks sa snaží formou svojej hudby poukázať na dnešnú dobu, hodnoty ľudí a ich kontrast.


“Tento klip môže na prvý pohľad vyznieť v skutku všelijako, no paradoxne jeho hlavnou myšlienkou je kritika povrchnosti dnešnej doby. Myslím, že nie len mne sa zdá, že ľudia často upriamujú svoju pozornosť prevažne iba na vonkajšiu stránku človeka a častokrát sú ňou doslova posadnutí, vďaka čomu podľa môjho názoru dochádza veľa krát práve k nevere, ktorá je čoraz väčším problémom dnešnej spoločnosti. Človek sa dnes súdi podľa toho ako vyzerá. Láska sa zamieňa vášňou, túžbou a stráca presne to, čo by mala mať, teda tú čistotu, pravdu a úprimnosť. Ak je človek pekný tak je úplne jedno, že je zvnútra totálne prázdny, chladný…celkovo úplne jedno aký je človek, čo mi naozaj nepríde fajn. Dokonca aj samotný význam pojmu „krása“ (nádherná) mi dnes príde pekne pokrivený. Rozhodol som sa tento môj názor vykresliť práve týmto spôsobom,” vyjadril k Nádhernej Marks.

Marks

“Mám už 8 mesiacov priateľku. Tento song som však napísal aj nahral ešte nejaký ten mesiac – dva pred tým, ako sme sa vôbec stihli spoznať a keďže to ovplyvnilo koncept celého videoalbumu, ktorý sa podľa toho bude vyvíjať ďalej, bol som presvedčený, že to musím dotiahnuť do konca. Priateľku som na to psychicky chystal asi pol roka, no je mi jasné, že aj tak sa na to úplne prichystať zrejme nedá. Myslím, že sme to celé zahrali dosť kvalitne a dôveryhodne, no tak isto verím, že aj ona chápe, že to bolo iba zinscenované.”

Marks – Nádherná

Zdroj: Marks,   youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Nalaďte sa na sviatky pokoja s týmito vianočnými pesničkami!
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*