fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marks predstavuje oficiálny snippet k albumu Kontrast

Máte tip? napíšte nám mailom

“Nie som výsledok doby. Som jej kontrast.”

Len pred nedávnom Marks spustil predpredaj albumu. Dnes, týždeň pred jeho vydaním zverejňuje jeho 6-minútový prierez. Je pozoruhodné, že ešte aj samotný snippet je tak prepracovaný, že zachytáva presne to, o čom je celý album. Aj on tvorí celok a má človeka upútať svojou jedinečnosťou a zmenou, ktorá sa odráža na štýle jednotlivých skladieb. Prvých 8 už fanúšikovia dôverne poznajú, pretože boli postupne zverejňované aj s klipmi. Teraz tak máte jedinečnú možnosť vypočuť si v predpremiére ukážky skladieb, ktoré ešte nevyšli. Zvyšnú polovicu klipov nám Marks bude postupne dávkovať až do roku 2017. Posledný klip z albumu Kontrast bude zverejnený vo februári budúceho roka.

Kontrast_2

“Zaujímavosťou je, že zatiaľ sa na tomto albume a prvej polovici klipov podieľalo vyše 70 ľudí. Vekový priemer ľudí, čo sa starali o vznik CD je 20 rokov. O zvuk sa postaral Tomáš “Niro” Tŕkal (The Sound Of TNT) a vizuálnu stránku zastrešuje Robo Bošeľa (Môlča Records). Texty, scenár, hlavnú myšlienku, celkový nápad postupnosti zachytenú v niekoľkých bodoch a hlavnú hereckú rolu som si zobral na ramená ja,” hovorí Marko na margo albumu.

Prečítajte si tiež:
Aký bude Samsung Galaxy S8? Unikli ďalšie fotografie!

“Predstavujem vám album KONTRAST v ultra skrátenej verzii ! 🙂 Vychutnajte si ukážky skladieb . PS: Pamätaj, že je jedno ako dlho kráčaš po zlej ceste. Vždy sa môžeš otočiť,” napísal  Marks.

Marks -Kontrast Official Snippet

Zdroj: youtube.com ; Marks

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií