fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marks vo svojej novej skladbe spieva o stroskotanej láske medzi ľuďmi

Máte tip? napíšte nám mailom

I’ve Erased you

Marks len pred nedávnom ukončil svoj dlhodobý projekt Kontrast a už začína s niečim novým. Pred pár dňami svojich fanúšikov a priaznivcov príjemne prekvapil ohlásením novej skladby s klipom. Zdá sa, že mladý umelec si nedoprial veľa oddychu a už opäť naplno zarezáva v nahrávacom štúdiu a chystá pre nás nové veci. Skladba vznikla v spolupráci s českým producentom z labelu TNT, v ktorom tiež figuruje aj Marks.

Klip k skladbe IEU vznikal v polovici marca na Hrebienku a točilo sa v poriadnej zime. Okrem Marksa si v klipe zahrala aj Monika Árvaiová so svojou nádhernou sučkou Gwendolline, za kamerou stál 17-ročný Daniel Andel. 

“Život je zvláštny, občas krásny, občas prázdny, tak to proste funguje. Človek sa celý svoj život učí chápať, milovať a bohužiaľ, častokrát aj znášať bolesť. Prajem vám všetkým, aby ste raz našli niekoho, kto dokáže oceniť vašu snahu a záujem, vážiť si vaše prednosti a vašu osobu a bude mu na vás úprimne záležať. Niekedy to nejde podľa plánov, no s tým sa už asi iba treba zmieriť,” popísal hlavnú myšlienku skladby a klipu interpret.

Prečítajte si tiež:
Na Slovensku pribudlo 417 pozitívne testovaných. Stúpa aj počet hospitalizovaných

 

Marks – IEU

Zdroj: youtube.com  facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií