fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marks vydal skladbu Heartbeat a predaj jeho albumu pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú!

Máte tip? napíšte nám mailom

Bojíme sa citov…

Práve v týchto dňoch by si ľudia mali uvedomiť, akú hodnotu má empatia a porozumenie. Niekto možno o svojich citoch nedokáže hovoriť, ale to neznamená, že ich nemá. Dnešná doba je zvláštna – ľudia skrývajú svoj vlastný názor a city za masku, ktorú im nasadilo okolie. Zabúdajú na to, kým sú a stávajú sa “niečím,” čo funguje akosi automaticky, mechanicky… chladne. V Marksovej novej skladbe je krásnymi slovami opísaný presne tento problém. “Človekom sme každý, ľudskosť nám však chýba…” Skúsme nad sebou zamyslieť – a  tiež nad tým, čo cítime a čo naše city ovplyvňuje. A to nielen počas Vianoc, ale počas celého roka.

Okrem novej skladby má však Marks ešte jedno prekvapenie jeho album pomáha správnym ľuďom v správny čas.

marks

“Všetci sme ľudia, no ľudskosť nám však často chýba. Zhodou okolností vyšiel tento song náhodou na predvianočné obdobie, no myslím, že toho človeka v nás by sme nemali hľadať len teraz... ale aj každý jeden deň v roku! Hudba od srdca, od srdca pre vás. 🙂 Akcia “CD Kontrast” za cenu podľa vášho uváženia, pričom výťažok poputuje deckám z domov, sociálne slabších rodín a detských onkológii stále platí. A mám také nutkanie, že ešte na veľmi dlho,” napísal na svojej facebookovej stránke mladý umelec Marks.

Prečítajte si tiež:
Opäť sa predviedla: Nicki Minaj zrušila ďalší koncert kvôli homosexuálom!

Marks ft. Moni –  Heartbeat

Zdroj: youtube.com   facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií