fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marks vydáva skladbu Zmysel a ohlasuje predpredaj albumu Kontrast!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nemusím mať milióny, aby som bol bohatý…

Marksovi fanúšikovia sa konečne dočkali! Presne prvého marca tohto roka Marko ohlásil nový album Kontrast v závere skladby Púpava, a teraz je to skutočnosť. Dnešné vydanie nového singla je teda špeciálne, pretože sa dozviete aj niečo viac (nielen) o vydaní albumu. Ale pekne po poriadku, a najskôr si predstavme novú skladbu.

 ZMYSEL

“Touto skladbou sa album dostal do presnej polovice. V spolupráci s českou raperkou Koudy vzniká akýsi zlom v postupnosti albumu – končí časť so sebareflexívnymi skladbami a zamýšľame sa nad životom. Celý náš život je jedno veľké bludisko s mnohými možnosťami, s mnohými cestami, pri čom každá jedna cesta, každé jedno rozhodnutie z nás robí to, čím sme. Či sú cesty, po ktorých kráčame tie pozitívne, alebo negatívne, je len na človeku. Každý totiž vidí svoj zmysel života v niečom inom a podvedome si vyberá, či pôjde svetlou cestou, alebo tou temnou. Nedokážem niekomu nanútiť môj smer a ani sa o to nasilu nesnažím. Nemá to totiž význam. Či už tento song niekomu prehovorí do duše, alebo nie, je už len a len na ľuďoch a ich vnímaní svojho života,” hovorí o skladbe Marks.

Prečítajte si tiež:
Pokémon Go valcuje virtuálnym svetom! Čo je to a aké sú plusy a mínusy tejto hry?

Marks – ZMYSEL ft. Koudy

 

COVER ALBUMU

Ten je výsledkom práce troch skvelých a šikovných ľudí – o fotku a pozadie sa postarala fotografka Zuzana Martinková a o grafické spracovanie sa postarala spoločnosť Smart4u. Tretím je Marks, bez ktorého by to asi nebolo ono, však?  😉 Prečo cover vyzerá tak, ako vyzerá? “Moja predstava bola originálnosť, umeleckosť, hĺbka, čierno-biela kombinácia a farebná postupnosť v trackliste, ktorá tak isto vystihuje celý vývoj tohto albumu. Myslím, že to všetko sa podarilo zachytiť a tak sa celok s názvom “Kontrast” ucelil ešte o niečo viac,” hovorí Marks.

Kontrast_2

MERCH

Bonusom k albumu Kontrast je aj nový merch, ktorý pozostáva z mikín, tričiek a šiltoviek. Budú dostupné v čierno-bielej a bielo-čiernej variante, o ktorých dizajn sa postaral Marks a grafiku mal na starosti opäť Ľubo Mašura. Všetky produkty by mali byť do predaja spustené už 1.9.2016.

Kontrast_3

PREDPREDAJ

A konečne sme pri tom, čo vás asi zaujíma najviac – kedy si budete môcť Kontrast objednať. Máme pre vás výbornú správu! Predobjednať si ho môžete UŽ TERAZ na Marksovom webe ↓ alebo priamo u neho. Každý album objednaný v predobjednávke bude s venovačkou a podpisom. Okrem toho ako darček k nemu každý dostane aj podpiskartu a plagát. Dátum vydania albumu je 1.9.2016.

Prečítajte si tiež:
Poznáme prvý model, ktorý bude Land Rover vyrábať v Nitre

 

Zdroj, Foto: youtube.com , MARKS  Web: marksmusic.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií