Máš aj ty už dosť kina? Randiť môžeš aj inak!

Máš aj ty už dosť kina? Randiť môžeš aj inak!

Ak si so svojím partnerom už nejaký ten deň, pravdepodobne máte vyskúšané všetky reštaurácie, kaviarne, krčmy a kiná v blízkom okolí. Aj vám sa možno stáva, že neviete kam, a tak trávite dni sedením pri telke vo vyťahanom tričku, roztrhaných teplákoch a jedením čipsov, ktoré zapíjate kolou. Nie každé vaše rande však musí vyzerať takto!


Alebo ak máš nového partnera/partnerku a chceš ho ohúriť hneď počas jedného z prvých spoločných večerov, tak čítaj ďalej.

Spoločné športovanie

Väčšina mladých ľudí miluje šport a je jedno v akej podobe. Futbal, beh, posilňovňa alebo hodiny jógy či bicykel. Ak chcete stráviť spoločný čas zaujímavo a zároveň spraviť niečo pre seba, skúste si ísť spolu zacvičiť, zabehať, prípadne zacvičiť jógu. Alebo vysadnite na bicykle a odvezte sa niekam do okolia. Ak sa náhodou stratíte, môžete si domov priniesť veľa zaujímavých zážitkov. Je len na vás, aký šport si vyberiete.

Hodiny tanca

Dobre, nie každý muž sa dá dobrovoľne nahovoriť na hodiny tanca. Možno si aj ty však jednou z tých šťastných z nás, ktorej frajer s radosťou prikývne na spoločné hodiny salsy, prípadne iných tancov. Naučíte sa spolu perfektne spolupracovať a zladiť sa. Okrem toho je tanec aj skvelým prostriedkom na spevnenie chrbtice a vlastne aj celého tela.

Piknik pri jazere

Keďže sa konečne blíži leto, spoločný čas môžete stráviť aj vonku. Skvelým nápadom je napríklad piknik pri jazere alebo hocikde v prírode. Zbaľte si dobré jedlo, niečo sladké pod zub, fľašu dobrého víne, deku, vysadnite na bicykle a odvezte sa za mesto niekde na blízku lúku. Vychutnávajte si pokoj a chvíle mimo ruchu mesta.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  21 vecí, ktoré nebudeš musieť ľutovať, ak sa rozhodneš stráviť noc doma
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*