Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Máš pocit, že sa tvoje kamošky starajú do tvojho vzťahu až príliš? Týchto sedem znamení ich prezradí!

Priateľov v živote potrebujeme. Pomáhajú nám preniesť sa cez všetky zlé časy, všetky nepodarené vzťahy a zdieľame s nimi skoro všetky detaily zo svojho súkromia. Preto sa veľmi jednoducho môže stať, že sa začnú stierať hranice medzi tvojim vzťahom a tvojimi kamarátmi a dokonca môže dôjsť až k tomu, že tvoji priatelia doslova preniknú do tvojho vzťahu. Toto sú znamenia toho, že sa to už stalo.

Pokračovanie pod reklamou
Pokračovanie pod reklamou

1. Rozprávajú v tvojom mene

Na strednej škole to bolo síce fajn, odkazovať chalanom, ktorí sa ti páčili niečo cez svoje kamarátky, už si však z toho určite dávno vyrástla. Vo vzťahu by to tak nemalo byť, mali by ste sa naučiť priamo rozprávať, čo cítite.

2. Sledujú ho na sociálnych sieťach viac ako ty

Každý z nás miluje sociálne siete a z času na čas na nich niekoho aj sledujeme. Problém nastáva vtedy, ak tvoje kamarátky sledujú tvojho priateľa na sociálnych sieťach viac ako ty sama.

3. Radi sa pozývajú na vaše rande

Je super tráviť čas s priateľmi, pravdou však je, že rande by malo byť len o vás dvoch a ak sa priatelia sami pozývajú na vaše výlety a spoločné večery, je čas to zastaviť.

4. Analyzujú každú jednu vetu

Je jasné, že našim priateľom sa so všetkým zdôverujeme – nie len s tým dobrým, ale aj s tým zlým. Nemala by si však dovoliť, aby sa tvoji priatelia dostali do tvojej hlavy a analyzovali negatívne každý jeden argument, ktorý tvoj priateľ použije.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií