fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Máš rad príbeh Na vine sú hviezdy? Tak tento SKUTOČNÝ príbeh Katie a Daltona ťa dojme k slzám!

Máte tip? napíšte nám mailom

Reálna verzia príbehu Na vine sú hviezdy!

Katie a Dalton sa spoznali ako 18-roční na Facebooku v roku 2009, po tom, ako si dievča všimlo fotografiu z nemocnice, ktorú zdieľala Daltonova matka. Začali si písať a zistili, že ich trápi rovnaké a veľmi ťažké ochorenie – cystická fibróza, ktorá postihuje dýchacie a tráviace ústrojenstvo. Ich písanie sa vyvinulo do lásky a zaľúbený pár sa túžil stretnúť. Katien lekár ju však varoval, žeby to pre ňu mohlo byť smrteľne nebezpečné, pretože mladík v tom čase trpel infekciou, ktorá môže ľuďom s cystickou fibrózou spôsobiť smrť. Slečna sa však nenechala odradiť a v auguste 2009 sa prvýkrát stretli.

Časom začali randiť a vzali sa ako dvadsaťroční. Aj napriek zákernej chorobe dokázali žiť a užívať si spoločný život. No postupne sa ich zdravotný stav začal zhoršovať a hoc obaja podstúpili transplantácie, neboli úspešné. Dalton bol prevezený do nemocnici v Kentucky, kde zomrel. Katie po jeho smrti napísala status o tom, že jej manžel bol bojovník, ktorý viedol dlhý a ťažký boj, a ktorý vo svojom slovníku nemal slovo “vzdať sa”.

Prečítajte si tiež:
YouTube umožní automatické prehrávanie videí v aplikácií. Ako ho vypnúť?

Katie sa tiež vyjadrila, že vie, že svojho Daltona čoskoro uvidí. A mala pravdu. Zomrela 5 dní po ňom.

5631251221

741254122

635435435

545454

65435435

5431254646

Zdroj: independent.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií