fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chceš vyzerať až o 15 rokov mladšie? S týmto trikom žiaden problém

Máte tip? napíšte nám mailom

K mladšiemu vzhľadu ti dopomôže obyčajná čajová lyžička.

Každá žena sa chce páčiť a vyzerať čo najlepšie. Pribúdajúcim vekom sa však začínajú objavovať vrásky a to žiadnu z nás nepoteší. Aj keď starnutie a vznik vrások zastaviť sa zastaviť nedá, možno ho podstatne spomaliť. A netreba na to ani žiadne drahé procedúry či prípravky.

V boji proti vráskam je totiž skvelým pomocníkom čajová lyžička. Teda masáž čajovou lyžičkou. Tu je návod, ako na to:

Večer sa odlíč tak, ako obvykle a nanes na pleť hydratačný krém, ktorý bežne používaš. Čajové lyžičky pred procedúrou dezinfikuj alpou, alkoholom alebo iným, vhodným dezinfekčným prostriedkom.

3

Následne schlaď lyžičky v studenej vode a prilož si ich na pár sekúnd na horné viečka. Toto opakuj aspoň 5x po sebe. Potom rovnaký postup zopakuj aj na spodných viečkach. Pokiaľ budeš tento trik praktizovať pravidelne, zbavíš sa tak tmavých kruhov a vačkov pod očami.

4

Okrem čajových lyžičiek ti výrazne pri omladení pokožky pomôže aj olivový alebo šípkový olej. Lyžičky ponoríme do oleja, priložíme ich ku kútiku oka a jemným masážnym tlakom prechádzame smerom na okraj oka pod obočím. Rovnaký postup zopakujeme aj nad obočím, od koreňa nosa po korienky vlasov, od kútikov úst smerom k lícam až po korienky vlasov. Túto olejovú masáž je vhodné dopriať aj krku, brade a ušniciam.

Prečítajte si tiež:
Ako predísť rakovine u detí - Vedec Mel Greave odpovedá

2

 

 

 

Zdroj: Sovkusom

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií