Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Máte doma kráľa, hrdinu či milenca? Čítajte a dozviete sa viac

Chcete zistiť, akého muža máte vedľa seba? Pomôže vám výskum Carla Gustava Junga, ktorý určil týchto päť základných typov mužov.

Bojovník

Bojovník sa vyznačuje odvahou. Rád ochraňuje svoje hranice a veľa vyžaduje od seba samého. Zaujímavosťou je, že potrebuje mať nad sebou dobrého kráľa. Bojovník vyžaruje odvahu, pričom jeho prirodzenou potrebou je chrániť ženu. Zlý bojovník sa stáva ničiteľom a to vtedy, keď svoju energiu využíva na to, aby získal slávu a moc.

Pokračovanie pod reklamou

Milenec

Archetyp milenca sa vyznačuje nadväzovaní vzťahov a intimity. Je pre neho prirodzené oceňovať krásu, užívať si krásy života ako aj schopnosť prežívať vzťahy. V zrelej podobe sa tento archetyp zjemňuje a len pre zaujímavosť je dôležitý pre plnohodnotné prežívanie života. Jeho opakom bývajú promiskuitní muži či mamičkiní maznáčikovia.

Prezraďte nám, ktorú z týchto postáv máte doma vy?

Zdroj: www.zeny.cz

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií