fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Matka príšerne zbila svoju malú dcérku. Keď zistíš verdikt súdu, nebudeš tomu veriť

Máte tip? napíšte nám mailom

Matka, ktorá brutálne dobila svoju len osemmesačnú dcérku, si pred súdom vypočula verdikt, aký nik nečakal…

26-ročná mamička Lorein Norman sa vyhrážala, že svoju len 8-mesačnú dcérku vyhodí z balkóna. Po tom, ako toto vyhrážanie prišla na miesto vyšetriť polícia, muži zákona si všimli, že tvár dieťatka je celá pokrytá modrinami. Policajti okamžite vzala matku s dieťaťom do nemocnice a Lorein im celý čas tvrdila, že jej dcérka sa hrala s inými deťmi na ihrisku a modriny má preto.

Lekárska prehliadka však ukázala, že malé dievčatko bolo týrané. Pod ťarchou týchto dôkazov sa matka priznala k tomu, že svoje dieťa bila a tak sa tento prípad dostal až pred súd. Hrozil jej trest odňatia slobody vo výške 10 mesiacov až 13 rokov.

Sudca ale vzal do úvahy fakt, že matka svoju dcéru netýrala dlhodobo a tak znel verdikt následovne – kaucia 500 dolárov a 2-ročný dohľad odborníka prideleného súdom. Otec dievčatka po tomto rozsudku ostal v šoku a stále sa s ním nedokáže zmieriť. “Som rozčúlený. Nemám slov a nedokážem pochopiť, čo sa stalo… Kde je spravodlivosť pre moju milovanú malú Evie?!” povedal pre novinárov.

Prečítajte si tiež:
Alžbeta bola priekopníčku charity v Európe: Zaujímavosti, ktoré ste o košickom Dóme sv. Alžbety nevedeli

115051199561

315051199563

415051199564

 

 

 

Zdroj: Daily Mail

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií