Matka sa dozvedela, že jej dcéra šikanuje spolužiačku. Vymyslela jej trest, aký sa len tak nevidí

Matka sa dozvedela, že jej dcéra šikanuje spolužiačku. Vymyslela jej trest, aký sa len tak nevidí

Matka pripravila pre svoju dcéru trest, na ktorý len tak nezabudne…

Amanda Mitchell je matkou školáčky Hannah a pred pár dňami dostala nepríjemný telefonát zo školy, v ktorom jej triedny učiteľ oznámil, že jej dcéra šikanovala svoju kamarátku a navyše aj klamala. Tento oznam nenechal Amandu chladnou a rozhodla sa vymyslieť trest, ktorý by jej dcére dal dostatočnú priúčku, aby sa takto už nikdy nesprávala.


Kompletne vypratala jej izbu, nechala jej iba posteľ a niekoľko tričiek, ktorých potlač mala antišikanovú tématiku. Tie musela Hannah nosiť nielen do školy, ale všade. Okrem toho musela 50x napísať vety: “Nebudem klamať,” “Budem ku všetkým milá,” a ” Budem sa v škole dobre správať.”

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

Amanda o svojom sklamaní z Hannah a aj následnom treste napísala príspevok na svojom Facebooku. V komentároch sa však objavili i názory, že tento trest bol až príliš tvrdý, no matka sa nedala a takto to vysvetlila: “Myslím, že problémy s touto generáciou sú dosť výrazné. Nemyslím si, že trest, ktorý som Hannah dala je príliš tvrdý. Ak by sa aj naďalej správala takto, mohlo by to zájsť až k tomu, že bude porušovať zákon a poputovala by do väzenia. To by som pre svoje deti rozhodne nechcela. Viem, že jej neubližujem. Robím všetko, čo môžem, aby som jej pomohla. Milujem ju a chcem, aby z nej vyrástol dobrý človek.”

 

 

 

 

Zdroj: BoredPanda

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Celosvetovo populárny pár ohlásil, že čoskoro ich bude o jedného viac. Komu sa rozrastie rodinka?
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*