fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Matka sa dozvedela, že jej dcéra šikanuje spolužiačku. Vymyslela jej trest, aký sa len tak nevidí

Máte tip? napíšte nám mailom

Matka pripravila pre svoju dcéru trest, na ktorý len tak nezabudne…

Amanda Mitchell je matkou školáčky Hannah a pred pár dňami dostala nepríjemný telefonát zo školy, v ktorom jej triedny učiteľ oznámil, že jej dcéra šikanovala svoju kamarátku a navyše aj klamala. Tento oznam nenechal Amandu chladnou a rozhodla sa vymyslieť trest, ktorý by jej dcére dal dostatočnú priúčku, aby sa takto už nikdy nesprávala.

Kompletne vypratala jej izbu, nechala jej iba posteľ a niekoľko tričiek, ktorých potlač mala antišikanovú tématiku. Tie musela Hannah nosiť nielen do školy, ale všade. Okrem toho musela 50x napísať vety: “Nebudem klamať,” “Budem ku všetkým milá,” a ” Budem sa v škole dobre správať.”

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

Amanda o svojom sklamaní z Hannah a aj následnom treste napísala príspevok na svojom Facebooku. V komentároch sa však objavili i názory, že tento trest bol až príliš tvrdý, no matka sa nedala a takto to vysvetlila: “Myslím, že problémy s touto generáciou sú dosť výrazné. Nemyslím si, že trest, ktorý som Hannah dala je príliš tvrdý. Ak by sa aj naďalej správala takto, mohlo by to zájsť až k tomu, že bude porušovať zákon a poputovala by do väzenia. To by som pre svoje deti rozhodne nechcela. Viem, že jej neubližujem. Robím všetko, čo môžem, aby som jej pomohla. Milujem ju a chcem, aby z nej vyrástol dobrý človek.”

 

Prečítajte si tiež:
Mladíci odrezali bezbrannému psíkovi obe uši. Nehanbili sa dať fotky na facebook, aj s bizarným dôvodom

 

 

 

Zdroj: BoredPanda

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií