fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Matka kúpila svojej 18-ročnej dcére podarený vianočný darček. Na prvý pohľad vyzerá ako hračka pre dospelých

Máte tip? napíšte nám mailom

Takýto darček by si od svojej maminy určite (ne)chcela.

Kerri Roberts chcela svoju 18-ročnú dcéru Shelby potešiť na Vianoce praktickým a vkusným darčekom. Nevyšlo jej to však podľa predstáv, pretože darček vyvolal vlnu pobúrenia a posmeškov nielen medzi rodinnými príslušníkmi, ale i na internete. A za všetko môže jeden nevinný, no prinajmenšom zvláštne vyzerajúci držiak na poháre, ktorý môžeš nájsť pod menom YETI.

Matka, ktorá svoj dar pekne zabalila a dala pod stromček, verila, že Shelby bude určite prekvapená a spokojná. V ich rodine býva zvykom, že sa na Štedrý deň stretne celá rodina, ktorá spolu oslávi sviatky a rozbalí darčeky. Inak tomu nebolo ani počas posledných Vianoc. Oslava sa niesla v pokojnom, až nudnom duchu, no všetko sa zmenilo, keď Shelby pod vianočným stromčekom otvorila darček od svojej matky.

dfghjk

Keď ružový držiak vytiahla z krabice, ostala ako obarená a nedokázala pochopiť, čo za nemravný darček dostala od vlastnej matky. Shelby totiž bola presvedčená, je dostala od mamičky sexuálnu hračku. Celá táto situácia je dosť trápna, keď o nej človek len číta a teraz si predstav, že ťa pritom sleduje celá tvoja rodina.

Shelby nevedela, čo má povedať. „Nevedela som, ako reagovať a čo povedať. Vyzeralo to ako vibrátor, no nemala som odvahu to vysloviť pred celou mojou rodinou, priznala pre Buzzfeed. Matka z celej situácie bola v šoku a celkom sklamaná. „Nechcela som svoju dcéru strápniť. Ja som len hľadala poriadny držiak, ktorý by dokonale sadol na jej obľúbený pohár. Toto som ale nečakala, povedala. Rodina to však vzala s humorom, dokonca stará mama Shelby žartovala, že počas dňa jej bude slúžiť na držanie a po nociach na zábavu.

Prišiel si na to, čo sa za týmto darom ukrýva? Ak nie, dozvieš sa to na ďalšej strane!

Takýto darček by si od svojej maminy určite (ne)chcela.

Aj keď darček vyzerá ako hračka pre dospelých, pôvodné použitie je trošku iné. Aj keď, proti gustu žiaden dišputát.

Prečítajte si tiež:
FIFA 17 so sebou prináša i vtipné faily. Hráči sa bozkávajú alebo sú bezhlaví!

dfghjknbvccdfgh

18-ročná slečna, ktorá dostala svojím spôsobom kontroverzný darček, sa oň podelila so svetom prostredníctvom fotografii na Twitteri, kde zaznamenala obrovský úspech. Pod snímkou nechýbajú ani vtipné komentáre, ako „niet nad multifunkčný držiak“ či „pokiaľ je človek odvážny, všetko sa dá použiť ako vibrátor.“

 

Zdroj: buzzfeed.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií