Matka kúpila svojej 18-ročnej dcére podarený vianočný darček. Na prvý pohľad vyzerá ako hračka pre dospelých

Matka kúpila svojej 18-ročnej dcére podarený vianočný darček. Na prvý pohľad vyzerá ako hračka pre dospelých

Takýto darček by si od svojej maminy určite (ne)chcela.

Kerri Roberts chcela svoju 18-ročnú dcéru Shelby potešiť na Vianoce praktickým a vkusným darčekom. Nevyšlo jej to však podľa predstáv, pretože darček vyvolal vlnu pobúrenia a posmeškov nielen medzi rodinnými príslušníkmi, ale i na internete. A za všetko môže jeden nevinný, no prinajmenšom zvláštne vyzerajúci držiak na poháre, ktorý môžeš nájsť pod menom YETI.


Matka, ktorá svoj dar pekne zabalila a dala pod stromček, verila, že Shelby bude určite prekvapená a spokojná. V ich rodine býva zvykom, že sa na Štedrý deň stretne celá rodina, ktorá spolu oslávi sviatky a rozbalí darčeky. Inak tomu nebolo ani počas posledných Vianoc. Oslava sa niesla v pokojnom, až nudnom duchu, no všetko sa zmenilo, keď Shelby pod vianočným stromčekom otvorila darček od svojej matky.

dfghjk

Keď ružový držiak vytiahla z krabice, ostala ako obarená a nedokázala pochopiť, čo za nemravný darček dostala od vlastnej matky. Shelby totiž bola presvedčená, je dostala od mamičky sexuálnu hračku. Celá táto situácia je dosť trápna, keď o nej človek len číta a teraz si predstav, že ťa pritom sleduje celá tvoja rodina.

Shelby nevedela, čo má povedať. „Nevedela som, ako reagovať a čo povedať. Vyzeralo to ako vibrátor, no nemala som odvahu to vysloviť pred celou mojou rodinou, priznala pre Buzzfeed. Matka z celej situácie bola v šoku a celkom sklamaná. „Nechcela som svoju dcéru strápniť. Ja som len hľadala poriadny držiak, ktorý by dokonale sadol na jej obľúbený pohár. Toto som ale nečakala, povedala. Rodina to však vzala s humorom, dokonca stará mama Shelby žartovala, že počas dňa jej bude slúžiť na držanie a po nociach na zábavu.

Prišiel si na to, čo sa za týmto darom ukrýva? Ak nie, dozvieš sa to na ďalšej strane!

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tehotenstvo krok po kroku. Takto vyzerá ohromný vývoj bábätka v konkrétnom týždni
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*