fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Matka zdokumentovala PREMENU svojho tela počas tehotenstva. Takto vyzerala tesne pred pôrodom trojičiek!

Máte tip? napíšte nám mailom

Veľkosť jej bruška vás poriadne zaskočí…

36-ročná Mária z Kodane sa spolu so svojím manželom Andersom pripravovali v septembri na veľký prírastok do rodiny. K dvojročnému synovi im totiž rázom pribudli až tri deti – 2 dievčatká a jeden chlapec.

Manželom sa prirodzenou cestou podarilo počať trojičky, čo je dnes veľmi ojedinelý jav. Aj preto sa Mária rozhodla zvečniť tento jedinečný moment na svojom instagrame, kde pravidelne pridávala fotky svojho rastúceho bruška. To si, samozrejme, získalo veľký obdiv a ľudia boli v nemom úžase z toho, ako sa jej bruško s pribúdajúcimi týždňami zväčšovalo.

„Je zvláštne, že mám také veľké brucho a ešte zvláštnejšie je to, že je tak vysoko bez toho, aby spadlo dole,“ dodala s humorom matka.

Spočiatku mala Mária obavy z toho, že bude musieť byť hospitalizovaná v nemocnici, no našťastie, tehotenstvo prebiehalo bez akýchkoľvek vážnych problémov.

Takto vyzerala dánska mamička tesne pred pôrodom trojičiek.

Aktuálne má už Mária za sebou pôrod cisárskym rezom a je hrdou mamičkou malých trojčiat, ktorým dali s manželom mená Iben, Agnes, Filip.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Žena kamerovala búrku, no podarilo sa jej nasnímať niečo viac. Zachytila na kameru Boha?!

https://www.instagram.com/p/BnpED3BBebX/?utm_source=ig_embed

Zdroj: https://www.boredpanda.com/pregnant-triplets-mother-photos-denmark/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=organic
Foto: https://www.boredpanda.com/pregnant-triplets-mother-photos-denmark/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=organic

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií