fbpx
Matka zdokumentovala PREMENU svojho tela počas tehotenstva. Takto vyzerala tesne pred pôrodom trojičiek!

Matka zdokumentovala PREMENU svojho tela počas tehotenstva. Takto vyzerala tesne pred pôrodom trojičiek!

Veľkosť jej bruška vás poriadne zaskočí…

36-ročná Mária z Kodane sa spolu so svojím manželom Andersom pripravovali v septembri na veľký prírastok do rodiny. K dvojročnému synovi im totiž rázom pribudli až tri deti – 2 dievčatká a jeden chlapec.

Manželom sa prirodzenou cestou podarilo počať trojičky, čo je dnes veľmi ojedinelý jav. Aj preto sa Mária rozhodla zvečniť tento jedinečný moment na svojom instagrame, kde pravidelne pridávala fotky svojho rastúceho bruška. To si, samozrejme, získalo veľký obdiv a ľudia boli v nemom úžase z toho, ako sa jej bruško s pribúdajúcimi týždňami zväčšovalo.

„Je zvláštne, že mám také veľké brucho a ešte zvláštnejšie je to, že je tak vysoko bez toho, aby spadlo dole,“ dodala s humorom matka.

Spočiatku mala Mária obavy z toho, že bude musieť byť hospitalizovaná v nemocnici, no našťastie, tehotenstvo prebiehalo bez akýchkoľvek vážnych problémov.

Takto vyzerala dánska mamička tesne pred pôrodom trojičiek.

Aktuálne má už Mária za sebou pôrod cisárskym rezom a je hrdou mamičkou malých trojčiat, ktorým dali s manželom mená Iben, Agnes, Filip.

Zdroj: https://www.boredpanda.com/pregnant-triplets-mother-photos-denmark/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=organic
Foto: https://www.boredpanda.com/pregnant-triplets-mother-photos-denmark/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=organic

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Žena zažila pôrod v oblakoch, jej dcérka sa narodila v lietadle!
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)