Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Matovič nemá rád chlapov, ktorí si obliekajú červené tangáče, Pellegriniho označil za podvodníka a zbabelca (video)

Dodal, že strana Hlas – sociálna demokracia hneď po voľbách zradila svojich voličov.

25.10.2023 (SITA.sk) – Poslanec Národnej rady (NR) SR Igor Matovič (Slovensko) označil nominanta na predsedu parlamentu Petra Pellegriniho (Hlas-SD) za podvodníka, pretože podviedol dôchodcov.

Viac o téme: Ficova vláda (koalícia Smer-SD, Hlas-SD a SNS)

„Už v nedeľu ste hovorili, že 640 eur, 13. dôchodky nebudú. Ako je možné, že ste im pred voľbami hovorili, že Hlas-SD do žiadnej koalície nevstúpi bez toho, aby mali už tieto Vianoce dôchodcovia vyplatené peniaze. Naozaj sa nehanbíte?,“ uviedol Matovič v pléne NR SR.

Dodal, že strana Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) hneď po voľbách zradila svojich voličov. „Bez hanby ste ich hodili do žumpy. Vy máte normálne chochmes sa tu dnes zvoliť za predsedu NR SR?,“ spýtal sa.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Ustanovujúca schôdza Národnej rady SR (fotografie)

Zároveň vyzval Pelleginiho, aby nebol zbabelec, prihlásil sa do rozpravy a povedal niečo dôchodkyniam. „Vy ste odpad a nie predseda parlamentu. Skúste byť konečne chlap. Nemám rád chlapov, ktorí si obliekajú červené tangáče, nemám rád chlapov, ktorí si pozývajú do svojho bytu rôzne pánske návštevy,“ kričal Matovič.

https://cdnv.sita.sk/sites/34/2023/10/igor-matovic-v-parlamente.mp4

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Predseda parlamentu, Ustanovujúca schôdza parlamentu
Zdroj: SITA.sk – Matovič nemá rád chlapov, ktorí si obliekajú červené tangáče, Pellegriniho označil za podvodníka a zbabelca (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií