fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Matovič odovzdal ministerstvo Hegerovi, Sulíka si v parlamente všímať nebude (video+foto)

Bývalý minister odprezentoval na tlačovej konferencii viaceré kroky, ktoré ministerstvo počas jeho pôsobenia vykonalo.

Máte tip? napíšte nám mailom

23.12.2022 (Webnoviny.sk) – Igor Matovič v piatok poobede odovzdal Eduardovi Hegerovi rezort financií. Bývalý minister odprezentoval na tlačovej konferencii viaceré kroky, ktoré ministerstvo počas jeho pôsobenia vykonalo.

Najviac ocenil rodinný balíček. Matovič ešte nevie, koho nahradí v parlamente. „Neviem koho nahradím, ale je mi ho ľúto,“ povedal bývalý minister financií. Sulíka si všímať nebudem, pre vlastné zdravie,“ doplnil. Matovič síce na tlačovej konferencii nevedel, koho v parlamente nahradí, ale bude to poslanec Sebastián Kozarec.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Prezidentka poverila Hegera riadením ministerstva financií (fotografie)

Štátny tajomník Marcel Klimek bude podľa Hegera jeho najbližším spolupracovníkom pri riadení ministerstva financií v najbližšom období. Implementácia rozpočtu bude podľa neho najvyššou prioritou. Rozpočet má podľa Hegera jednu veľmi silnú zložku, a to zvýšenie platov štátnych zamestnancov a kľúčových profesií, či už v školstve alebo v zdravotníctve. Taktiež obsahuje veľkú energo pomoc.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Minister financií SR, Pád menšinovej vlády Eduarda Hegera, Prezidentka SR, Štátny tajomník
Zdroj: Webnoviny.sk – Matovič odovzdal ministerstvo Hegerovi, Sulíka si v parlamente všímať nebude (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Heger si všimol, že Orbán má „starý“ šál a daroval mu jeden s nápisom Slovakia (foto)
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií