fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Matovič tvrdí, že je zodpovedný za sneh aj dážď, ale kedy bude Počiatkova vila v Cannes majetkom Slovenska nevie

Tvrdí, že nie je zodpovedný za konanie francúzskej prokuratúry.

Máte tip? napíšte nám mailom

20.2.2023 (SITA.sk) – Líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič tvrdí, že nie je francúszky generálny prokurátor, aby vedel povedať, kedy a či vôbec bude vila Jána Počiatka v Cannes majetkom Slovenskej republiky.

“Majetok Slovenskej republiky”

Ja som nepovedal, presne dokedy to bude majetkom Slovenska,” uviedol. Ako ďalej dodal v diskusnej relácii Braňo Závodský Naživo v Rádiu Expres, na garáž vily nikdy nenastriekali názov „majetok Slovenskej republiky“.

Nalepili sme tam papier formát A4 (na ktorom bolo napísané „majetok Slovenskej republiky”, pozn. SITA), ktorý sme potom strhli,” uviedol.

Konanie francúzskej prokuratúry

Dodal, že je naďalej presvedčený, že vila je majetkom Slovenska. „Som presvedčený, že je to z kradnutých peňazí. Dali sme podnet na francúzsku prokuratúru a tá koná. Jej konanie nemám v rukách. Žijem s tým, že som zodpovedný za dážď, sneh, akúkoľvek nemravnosť, ktorá sa stane. Ale v žiadnom prípade nie som zodpovedný za konanie francúzskej prokuratúry,” tvrdí líder OĽaNO.

Prečítajte si tiež:
Historka o synovej autonehode tentokrát nezabrala, dôchodkyňa s podvodníkmi vybabrala

Viac k témam: politická diskusia, Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), vila Jána Počiatka v Cannes
Zdroj: SITA.sk – Matovič tvrdí, že je zodpovedný za sneh aj dážď, ale kedy bude Počiatkova vila v Cannes majetkom Slovenska nevie © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií