Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Matoviča by v inom štáte možno vypli, bolo to nechutné a niečo také do slovenskej politiky nepatrí 

Ivan Štefunko, Ondrej Dostál a Marián Kéry sa vyjadrili k Matovičovmu vystúpeniu pri voľbe predsedu Národnej rady SR.

29.10.2023 (SITA.sk) – Ivana Štefunka z hnutia Progresívne Slovensko (PS) vystúpenie Igora Matoviča (hnutie Slovensko) pri voľbe predsedu Národnej rady SR šokovalo. Poznamenal, že v inom štáte by Matoviča možno vypli. Uviedol to v diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) O 5 minút 12.

Viac o téme: Ficova vláda (koalícia Smer-SD, Hlas-SD a SNS)

Ondrej Dostál zo strany Sloboda a Solidarita k predmetnej téme uviedol, že liberáli chcú byť tvrdou opozíciou, no zdôraznil, že sa nemienia uchyľovať k osobným urážkam. Podotkol, že so svojimi straníckymi kolegyňami Janou Bittó Cigánikovou a Vladimírou Marcinkovou počas Matovičovho vystúpenia odišli.

Bolo to absolútne nechutné a som rád, že sa za týmto stolom zhodneme, že niečo také do slovenskej politiky nepatrí,“ povedal poslanec strany Smer-SD Marián Kéry. Dodal však, že na to je rokovací poriadok zrejme prikrátky a obáva sa, že sa to bude opakovať.

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), predseda hnutia Slovensko
Zdroj: SITA.sk – Matoviča by v inom štáte možno vypli, bolo to nechutné a niečo také do slovenskej politiky nepatrí  © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií