Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hľadáte si prácu? Veterinárna klinika v Dubline hľadá človeka na maznanie sa s mačkami

Každý, kto má domáceho miláčika, sa už aspoň raz stretol s tým, aké ťažké je ísť s ním k veterinárovi. Buď sa úplne vzoprie a nepohnú ním ani dvaja, trasie sa ako osika alebo to na vás skúša láskavým pohľadom.

Nútenie ani krik nepomôže

Majitelia mačiek nám dajú určite za pravdu, že sú to hravé zvieratká. Ak im venujete všetok svoj voľný čas, náležito sa vám za to odplatia, napríklad aj maznaním. Jediné, čo potrebujú zo všetkého najviac, je spoločnosť a maznanie, hovorí najnovšia štúdia.

Na jej výsledkoch stavala veterinárna klinika v Dubline Just Cats, ktorá už dlhšiu dobu premýšľala o tom, ako pomôcť svojim mačacím pacientom zotaviť sa rýchlejšie z chorôb alebo operácií počas pobytu na klinike. Na oficiálnej stránke držia všetci zamestnanci v objatí mačku, že by tým chceli niečo povedať?

Zdroj: boredpanda.com

Maznanie sa s mačkami za peniaze

Na základe napísanej štúdie dospeli k záveru, že malým pacientom stačia objatia a množstvo lásky. Dnes hľadá klinika niekoho na plný úväzok, ktorý je schopný dať všetku lásku tomu zvieratku, ktoré ju momentálne najviac potrebuje.

Jednou z podmienok je, aby potenciálny uchádzač o zamestnanie miloval mačky, mal radosť z každého ich pohladenia a nerobilo by mu problém ich aj nakŕmiť (to je asi to najťažšie). Taktiež by mal mať jemné ruky, aby bol schopný tráviť hodiny hladkaním a objímaním zvieratiek bez známok únavy. 

Zdroj: pixabay.com

Výberový proces prebieha formou testu, ktorý pozostáva z rozpoznávania viacerých druhov mačiek. Aby sa vybral skutočne ten najvhodnejší kandidát, testy vyhodnocuje Veterinárna rada Írska. Nepochybujeme, že by nenašli toho pravého, určite majú už teraz množstvo prihlášok.

Ak máte doma domáceho miláčika, prečítajte si aj zoznam vecí, ktoré by ste mali podľa veterinárov vedieť.

Zdroj: upsocl.com, boredpanda.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií