fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

MediaTek Pump Express 3.0 – z 0 na 70 za 20 minút!

Máte tip? napíšte nám mailom

MediaTek ohlásil skvelú novinku vhodnú najmä pre “rýchlych manažérov”. Ich nová technológia Pump Express 3.0 sľubuje nabitie tvojho smartfónu z nuly na sedemdesiat percent za 20 minút. V praxi to znamená, že päť minút nabíjania ti umožní hodinový hlasový hovor.

Spoločnosť presadzuje svoj nový spôsob nabíjania najmä kvôli väčšej rýchlosti nabíjania a takisto efektivite, nakoľko by sa batéria pri tomto rýchlom nabíjaní nemala zahrievať.

pump

Technológia je výnimočná v tom, že v smartfónoch sa nebude nachádzať nabíjací obvod. “Šťava” teda pôjde priamo z nabíjačky do batérie. Tým pádom sa zariadenie nebude zahrievať. Ide o tzv. priame nabíjanie.

Znie to celkom nebezpečne, no MediaTek má údajne vyvinutých viac ako 20 bezpečnostných systémov, ktoré budú smartfóny aj nabíjačky chrániť pred prehriatím.

Super-rýchla technológia by sa mohla objaviť na zariadeniach predstavených v druhej polovici roku 2016.

https://www.youtube.com/watch?v=mfWrF2NdkKQ

Zdroj: gsmarena.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií