fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ex-svokra Meghan Markle sa rozhodla prehovoriť: Toto nikto nečakal

Máte tip? napíšte nám mailom

Bývala svokra Meghan Markle sa rozhodla povedať pravdu. Už sa viac nedokáže pozerať na to, čo sa okolo ex-partnerky jej syna deje. 

Meghan Markle si môže na chvíľku vydýchnuť. Po tom, čo je už niekoľko mesiacov hlavným cieľom britských bulvárnych médií sa 38-ročnej vojvodkyni dostalo v posledných dňoch množstvo podpory. Nielen členovia kráľovskej rodiny a jej blízki, ale množstvo obyčajných či verejne známych ľudí jej vyjadrilo svoju spolupatričnosť. Čo však nikto nečakal bolo vyjadrenie matky jej bývalého partnera Cory Vitiella. Práve s ním tvorila pár dva roky pred tým, ako sa stala oficiálnou partnerkou princa Harryho.

V utorok 29. októbra sa na svojom účte na Twitteri rozhodla Coryho matka hovoriť o tom, čo sa okolo bývalej americkej herečky deje. Ex-svokra Meghan Markle verejne odsúdila bulvárne médiá a ich správanie označila za „nepriateľské obťažovanie“. Príspevok, ktorý po medializácií okamžite zmazala, však chytil za srdce množstvo fanúšikov Meghan.

https://instagram.com/p/B4NuS2Fn4q7/

Meghan Markle, obľúbený terč bulváru

Od uzavretia svojho manželstva s princom Harrym v máji 2018 sa Meghan Markle stala obľúbeným terčom britských bulvárnych novinárov. Jej rodinné vzťahy, tehotenstvo, ​​súkromné ​​výlety, štýl oblečenia – všetko je  ostro sledované a kritizované.

Prečítajte si tiež:
Česko-slovenský tím lekárov operuje deti v Nairobi, koordinátorom projektu je náš vojnový fotograf Ján Husár

Situácia, v ktorej sa Meghan ocitla, je pre ňu, matku malého Archieho, ktorý má teraz 5 mesiacov, nesmierne komplikovaná a ťažká. Vojvodkyňa zo Sussexu to sama priznala v emotívnom rozhovore  pre britský kanál ITV. So slzami v očiach hovorila o tom, aké je náročné byť manželkou, matkou malého dieťaťa a pri tom sledovaná na každom kroku. Rovnako neznesiteľná je táto situácia aj je pre princa Harryho, ktorý začiatkom minulého mesiaca oznámil, že podnikne právne kroky proti všetkým médiám, ktoré budú pokračovať v tejto “špinavej hre”. Zároveň na niektoré média podal aj žalobu.

Meghan Marke priznáva, že sa necíti dobre - klocher.sk
Zdroj: Instagram @meghanmarkle

Podpora pre Meghan prichádza zo všetkých strán

Po oficiálnom priznaní vojvodkyne zo Sussexu o tom, že sa necíti dobre, sa na jej stranu priklonila nie len kráľovská rodina, ale aj množstvo verejne známych ľudí. Podporu jej vyjadril dokonca aj Donald Trump.

Minulý týždeň v utorok podnikli britské poslankyne prekvapivý krok, keď zaslali Meghan Markle list vyjadrujúci ich podporu. Spolu 72 poslankýň sa podpísalo pod slová, ktoré museli pre Meghan aj jej manžela princa Harryho pôsobiť doslova ako balzam na dušu: „Ako poslankyne rôznych politických strán a prostredí vám chceme vyjadriť podporu tým, že sa postavíme proti častým, nepríjemným a zavádzajúcim správam, ktoré sú uverejňované v niektorých našich národných novinách a ktoré sa zameriavajú na vašu osobu a vašu rodinu…” .

Čítajte tiež:

Záhadná Japonka flirtovala s princom Harrym: Zachoval sa ako gentleman!

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií