fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan a Harry: Koľko zarobia za jeden príspevok na Instagrame?

Manželia zo Sussexu potrebujú na svoj nový život v Spojených štátoch amerických zarobiť peniaze. Jednou z možností je aj ich účet na Instagrame. Koľko peňazí im dokáže zarobiť jeden príspevok? Bude to dosť na pokrytie ich nákladov?

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle a Harry už nemôžu používať značku „Sussex Royal“ na komerčné účely. Pár si vďaka nej mohol zarobiť na skutočne lukratívny život. Kráľovná však rozhodla inak.

Meghan a Harry prídu o obrovské peniaze

Niekoľko týždňov po Megxite zakázala kráľovná Alžbeta II. Meghan Markle a Harrymu používať pre ich nový život značku „Sussex Royal“. Stručne povedané, pár nemá právo predávať akékoľvek predmety pod týmto menom, a to od jari 2020. Okrem toho budú musieť obe hrdličky, ktoré sa chystajú usadiť so svojím malým Archiem v Malibu, zmeniť názov svojho účtu na Instagrame. Ich profil nesie v súčasnosti názov „Sussexroyal“. A teda meno, ktoré im kráľovná zakázala.

Meghan Markle a Harry mohli z každého z ich príspevkov na Instagrame zarobiť viac ako 85 000 libier, čo je viac ako 100 000 EUR. Túto sumu vypočítala platforma Inzpire Me na základe prieskumu spoločnosti Sun. Podľa informácií to mal byť jeden zo spôsobov, ako si budú môcť manželia kompenzovať veľkú stratu peňazí spôsobenú rozhodnutím jej Veličenstva. Tento účet na Instagrame s 11,2 milióna predplatiteľov sa  však v súčasnosti nevyužíva na komerčné účely, ale na propagáciu rôznych charitatívnych projektov a organizácií. Aký názov bude niesť ich účet po nadobudnutí platnosti Megxitu na jar 2020, ešte známe nie je.

Prečítajte si tiež:
Harry a Meghan sa tajne rozviedli? Šokujúce slová z Buckinghamského paláca!

Kráľovstvo na Instagrame

Po Mexgite stúpol počet sledovateľov Instagramu o 9,7 %, čo umožnilo ostro sledovanému páru predbehnúť Kate Middleton a princa Williama. Nakoniec však manželia z Cambridges náskok Sussexu rýchlo dohnali. Na každom zo svojich zverejnených postov však podľa výpočtov agentúry dokážu zarobiť iba 40 734 libier (niečo vyše 48 000 EUR). Je zrejmé, že Meghan Markle a Harry sú oveľa podnikavejší a vedia, ako robiť reklamu.

Ponuka práce pre Harryho a Meghan

Britské denníky prednedávnom informovali, že princ Harry a jeho manželka Meghan počítajú s bankovým gigantom, ktorý im pomôže získať niekoľko miliónov dolárov. Sussex by sa tak stal, rovnako ako futbalista David Beckham a herečka Gwyneth Paltrow, tvárou banky. Avšak tejto spolupráce vnuka kráľovnej Alžbety II. s veľkými finančnými skupinami sa obáva celá kráľovská rodina. Jej obraz bude po podpísaní zmluvy „špinavý“.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Instagram Gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií