fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry: Opäť porušili sľub, ktorý dali kráľovnej

Napätie medzi Meghan Markle, princom Harrym a kráľovnou Alžbetou II. sa stupňuje. Napriek svojmu sľubu sa ostro sledovaný pár nevráti do Spojeného kráľovstva a Archie nebude navštevovať školu, kde sa vzdelávajú členovia britskej kráľovskej rodiny.

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle a princ Harry sa stiahli z kráľovskej rodiny a zapísali sa tak do histórie britskej kráľovskej rodiny naozaj tučným písmom. Pár podľa svojich vyjadrení dočasne odišiel z Británie, aby sa usadil v kanadskom Vancouveri. Avšak niekoľko týždňov po ich sľube je všetko inak. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa spolu so synom Archiem dištancovali od britskej monarchie a neplánujú sa vrátiť do Spojeného kráľovstva. Okrem obrovského smútku trápi kráľovnú Alžbetu II. otázka vzdelania jej najmladšieho pravnuka.

Meghan a Harry menia svoje sľuby a plány

Napriek tomu, že najmladší pravnuk kráľovnej Alžbety II. nemá ani jeden rok, médiá  sa už teraz venujú otázke jeho vzdelania. Podľa najnovších informácií od zdroja blízkeho Harrymu a Meghan, Archie bude prvým potomkom kráľovnej, ktorý nebude chodiť do školy vo Veľkej Británii.  A britskí experti tvrdia, že Harry a Meghan sa rozhodnú prihlásiť svojho syna do Lakefield College School. Túto školu v roku 1978 navštevoval počas niekoľkých mesiacov aj princ Andrew, prastrýko malého Archieho. Druhou možnosťou je, že si manželia najmú súkromného učiteľa, ktorý bude sledovať Archieho vzdelanie vo Vancouveri alebo Los Angeles. A to v závislosti od toho, kde sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu rozhodnú usadiť.

Prečítajte si tiež:
Meghan a Harry: Kráľovná ich už má plné zuby a čaká na ich odchod!

Aký prízvuk bude mať Archie?

Medzi ďalšie obavy týkajúce sa života a vzdelania malého Archieho tiež patrí to, aký prízvuk bude mať, keď začne hovoriť. Jazyková špecialistka Jennifer Dorman tvrdí: ,,Prvé mesiace vo vývoji dieťaťa sú dôležité.” Archie, ktorý má o 3 mesiace 1 rok, začne o chvíľku hovoriť svoje prvé slová. „Medzi ôsmym a desiatym mesiacom vývoja sa deti začnú sústrediť a viac počúvajú zvuky. Tie sú významnejšie,” hovorí jazyková expertka.

V známych novinách The Sun Jennifer Dorman tiež vysvetľuje: ,,Základy prízvuku vznikajú počas prvého roku života dieťaťa. Britský prízvuk Harryho a americký prízvuk Meghan rozhodne  ovplyvnia vývoj Archieho rovnako, ako aj miestna rozmanitosť kanadskej angličtiny, ktorú bude počuť v Kanade.”  Archie, ktorý teraz s rodičmi žije vo Vancouveri, by mohol zdediť severoamerický, nie britský prízvuk. A je veľmi nepravdepodobné, že takéto niečo poteší kráľovnú.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií