fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan a Harry: Na žiadosť kráľovnej sa vracajú do Anglicka!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nový život im v Kanade dlho nevydržal. Harry a Meghan Markle sa na žiadosť kráľovnej musia o mesiac vrátiť do Anglicka.

Podľa najnovších informácií denníka Daily Mail uverejnených 9. februára 2020 sa princ Harry a Meghan Markle chystajú opustiť svoj pohodlný domov na ostrove Vancouver a vrátiť sa do Londýna. Hovorí sa, že kráľovná zavolala svojho vnuka a jeho manželku, aby sa zúčastnili na veľmi špecifickej udalosti.

Meghan Markle a Harry opäť v Anglicku

Britská hlava monarchie, kráľovná Alžbeta II., požiadala manželov zo Sussexu, aby sa zúčastnili každoročnej omše spoločenstva Commonwealth, ktorá sa bude sláviť 9. marca v opátstve Westminster. Princ Harry a Meghan Markle by sa v tento deň mali stretnúť aj so zvyškom kráľovskej rodiny. Chýbať nebude ani princ Charles a Camilla, ako aj Harryho starší brat princ William a Kate Middleton. Okrem nich sa očakávajú aj predstavitelia 53 členských krajín spoločenstva.

Minulý rok sa na tejto bohoslužbe zúčastnila aj tehotná Meghan Markle, ktorej syn Archie má teraz 9 mesiacov. Bývalá americká herečka mala len pár dní pred začiatkom svojej materskej dovolenky.

Prečítajte si tiež:
Plačková s krvavou tvárou! Čo sa jej stalo?

Podľa denníka Daily Mail by vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu mali využiť túto cestu na uskutočnenie niekoľkých oficiálnych stretnutí. Tie sú pre nich ešte stále povinnosťou, nakoľko  sú stále aktívnymi členmi kráľovskej rodiny.

Bez kráľovských titulov už na jar

Megxit vyvolal v kráľovskej rodine, ale aj na verejnosti obrovský škandál. Napriek tomu kráľovná nakoniec súhlasila s ich odchodom z monarchie, aby mohli viesť pokojnejší rodinný život medzi Spojeným kráľovstvom a Kanadou. Po odsúhlasení vzdania sa titulov si budú môcť princ Harry a Meghan Markle plne vychutnať svoju nezávislosť. A to presne od budúcej jari. Dovtedy má Buckinghamský palác čas, aby zadefinoval podmienky tejto dohody o odchode manželov zo Sussexu. Jednu z nich však už poznáme. Rodičia malého Archieho sú povinní zaplatiť 2,4 milióna libier za rekonštrukciu svojho sídla vo Veľkej Británii.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií