fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako sa Meghan a Harry prispôsobujú karanténe v Kanade?

Archie posiela bozky, Meghan zachraňuje psy a Harry sa nechystá navštíviť svojho otca.

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle a princ Harry prednedávnom tak, ako aj zvyšok sveta, začali svoju karanténu a podnikli opatrenia, na ktoré si už mnohí z nás aj zvykli: obmedzovanie návštev, nosenie rukavíc a zvýšená hygiena.

V poslednom týždni sa však situácia v domovských krajinách páru zhoršila a dokonca aj Kanada rozširuje obmedzenia pre svojich občanov. V stredu ich pandémia zasiahla ešte bližšie, keď bol princ Charles diagnostikovaný na koronavírus a oznámil, že sa vo svojom dome na škótskom vidieku izoloval.

Ako sa majú doma v izolácii?

Napriek týmto novinkám ostávajú Meghan a Harry na Vancouverskom ostrove. „Za žiadnych okolností mu momentálne nedovolí cestovať nikam,“ povedala Meghanina kamarátka novinám a dodala, že od otcovej diagnózy je s ním Harry neustále v kontakte.

A ako sa zintenzívňujú cestovné obmedzenia, nie je jasné, či by sa pár vôbec mohol dostať do Londýna. Aj keby tak urobili, mnohí z ich rodinných príslušníkov majú viac ako 70 rokov. Preto ich britská vláda požiadala, aby sa izolovali.

„Samozrejme, že je Harry frustrovaný,” uviedol zdroj. „Povedal, že sú obaja frustrovaní, pretože by chceli nejako pomôcť, ale nemôžu.” Minulý týždeň pár pridal na svoj účet na Instagrame sériu príspevkov a poznamenal, že kríza spôsobená koronavírusom predstavuje tiež riziko pre duševné zdravie.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle opäť klame: Cestuje lietadlom a kašle na prírodu

V každom prípade, robia to, čo takmer všetci: sú doma so svojimi deťmi a premýšľajú o novom domácom maznáčikovi. Ich syn, Archie Mountbatten-Windsor, bude mať v máji 1 rok a neustále prechádza milučkými vývojovými míľnikmi. Archie sa práve naučil, ako sa vytiahnuť, keď je v postieľke, na čo Meghan hovorí, že je to roztomilé, aj keď trochu znervózňujúce,” uviedol zdroj pre a dodal, že Archie je klbko energie. „Tiež povedala, že Archie sa naučil fúkať bozky a je s tým absolútne rozkošný.”

Harry a Meghan si možno čoskoro adoptujú ďalšieho psa

Meghan už dlho miluje psov z útulku. Keď sa pár presťahoval do Kanady, nechali si svojich psov Guya a Bogarta poslať k nim. Aby však pomohli miestnemu útulku pre zvieratá, chcú do svojej rodiny pridať tretieho psa. „Meghan povedala, že sa pôvodne zaujímali o trojmesačné šteniatko zmiešaného plemena Panda. Teraz ale premýšľajú nad mierne starším čiernym labradorom Cole, ktorý je skutočne dobrý s malými deťmi a inými psami,” uviedol priateľ. „Meghan vraví, že majú veľa priestoru a nebol by to problém.”

Takže zatiaľ čo Charlesova diagnóza COVID-19 mohla byť alarmujúca, Meghan a Harry hľadajú spôsoby, ako sa s tým vysporiadať vo vlastnom dome. Kamarát dodal, že Sussexovia sú počas krízy neustále v kontakte s kráľovskou rodinou.

Prečítajte si tiež:
Kate a William: V najnovšej show predvedú svoje kulinárske umenie

Teraz sa aj kráľovská rodina stáva technologicky dôvtipnejšou. Dokonca aj kráľovná Alžbeta sa učí, ako videochatovať na svojom iPade. Iróniou je, že aj keď práve opúšťajú svoje role vyplývajúce z kráľovskej rodiny, tak karanténa ich môže priblížiť k rodine viac, ako kedykoľvek predtým.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj vanityfair

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií