fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan a Harry späť v Anglicku: Obrovské znechutenie z povinností

Máte tip? napíšte nám mailom

Šesťtýždňová prestávka, ktorú mali Meghan Markle a Harry sa skončila. Obaja sa vrátili do Veľkej Británie a začali si plniť kráľovské povinnosti.

Ako prezradil zdroj blízky tomuto kráľovskému páru: ,,Ani nie 24 hodín po príchode sa Meghan a Harry cítia pod obrovským tlakom a hľadajú spôsob, ako uniknúť.”

Podľa kráľovského experta by sa však manželia mali prestať sťažovať. Dovolenka, ktorú im odobrila samotná kráľovná nebola doposiaľ povolená pre žiadneho člena kráľovskej rodiny. Výnimka bola udelená špeciálne iba tomuto páru. A ako sa zdá, privilégium, ktoré od kráľovnej Alžbety II. dostali si Meghan ani Harry nevážia.

Meghan Markle a Harry prežili náročný rok 2019

Posledných pár mesiacov bolo pre Meghan Markle a princa Harryho príliš komplikovaných a náročných. Manželia zo Sussexu sa vyjadrili, že ich role v kráľovskej rodine sú pre nich náročné. A tlak fotografov na túto mladú rodinu im v ich plnení nepomohol. Práve naopak. Ako sa obaja vyjadrili v dokumente vyjarili: “Tlak bulvárnych médií nám ničí život. “Následne, s podporou kráľovnej oznámili, že sa chystajú na šesťtýždňovú dovolenku, ktorá im umožní dať si prestávku od svojich kráľovských funkcií.

Prečítajte si tiež:
Keď bol chlapcom, zaútočili naňho rasisti. Neskôr strávil 30 rokov v klube KKK, aby pochopil príčiny rasizmu a bojoval s nimi

Meghan a Harry využili príležitosť stráviť dovolenku ďaleko od kráľovnej Alžbety II v Spojených štátoch amerických. Pred Vianocami odišli do Los Angeles, kde strávili niekoľko dní v dome matky Meghan Markle. Následne odišli do Kanady, kde strávili nie len Vianoce, ale aj Nový rok. Pri oslavách týchto sviatkov nechýbala ani matka bývalej americkej herečky, Doria Ragland.

Bezchybný obraz Sussexu

Dnes sú však obaja naspäť v Anglicku a nie len verejnosť, rodina, ale aj samotná kráľovná od nich očakáva 100-percentné plnenie povinností. Ako pre Express UK odhalila odborníčka na kráľovskú rodinu, nasledujúce mesiace budú „chúlostivé“. Jennie Bond tiež vysvetlila: ,,Manželia so Sussexu sa viac nemôžu sťažovať a odteraz budú musieť ukázať bezchybný obraz svojej rodiny. ,,Nechajme sa teda prekvapiť, aký bude rok 2020 v ich podaní.”

  Čítajte tiež:

Kráľovské maniere Kate Middleton: Priateľom poslala trápny e-mail

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií