fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan a Harry: Toto je skutočný dôvod, prečo sa presťahovali do USA

Meghan Markle a Harry opustili luxusné sídlo v Kanade a presťahovali sa do Los Angeles. Dôvod, prečo tak urobili, vás šokuje!

Máte tip? napíšte nám mailom
Meghan Markle a princ Harry opäť prekvapili. A to nielen verejnosť, ale aj celú kráľovskú rodinu. Tento týždeň sa usadili v Los Angeles bez toho, aby o tom niekoho informovali. A hoc sa zdá, že tento rýchly krok podnikli z dôvodu, aby bola vojvodkyňa zo Sussexu bližšie k svojej mame, nebude to celkom pravda. Hlavným dôvodom sú podľa informácií peniaze. Bývalá americká herečka chce ušetriť na daniach.

Meghan a Harry v novom dome

Za posledné dva mesiace sa Meghan a Harry sťahovali už dvakrát. V januári sa manželia zo Sussexu vzdali svojich kráľovských funkcií a začali sa pripravovať na svoj nový život v Kanade. Tu však Meghan rýchlo pochopila, že ak chce zarobiť, ale hlavne ušetriť čo najviac peňazí, musí si nájsť na bývanie iné, lepšie miesto. V Kanade jej totiž hrozilo daňové obmedzenie. Denníku The Sun to potvrdil aj zdroj blízky manželom zo Sussexu. Meghan Markle by ako americká občianka musela platiť dane zo svojho celosvetového príjmu americkej vláde a z jej kanadského príjmu orgánom tejto krajiny. Toto platenie daní bolo jedným z hlavných hnacích motorov ich presťahovania sa. Je zrejmé, že okrem platenia daní bola pre nich dôležitá aj skutočnosť, že kanadská vláda oznámila, že nebude prispievať na ich náklady na bezpečnosť.

Prečítajte si tiež:
Meghan a Harry: Na žiadosť kráľovnej sa vracajú do Anglicka!

Nový život, nové príležitosti

„Tento krok bol plánovaný. Uvedomili si, že bývanie v Kanade nebude fungovať z viacerých dôvodov a chcú mať domov v Los Angeles. Majú tam obrovské možnosti,“ uviedol zdroj.

Z profesionálneho hľadiska má Meghan Marle v Los Angeles množstvo príležitostí a možností. Na druhej strane je tam hlavne jej matka, Doria Ragland. Tá mala podľa bulvárnych informácií obrovský vplyv na rozhodnutie Meghan a Harryho odísť z kráľovskej rodiny. Manželia zo Sussexu túto informáciu však nikdy nepotvrdili. Jedno je však isté, americké dievča sa vrátilo domov s jedným z najkrajších klenotov koruny.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií