fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan a Harry: TOTO rozhodnutie im princ Filip nevie odpustiť

Meghan a Harry si už niekoľko týždňov robia, čo chcú a absolútne sa nezaujímajú o názor členov kráľovskej rodiny. Z ich správania je však za posledné dni neuveriteľne pobúrený manžel kráľovnej Alžbety II., princ Filip. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Windsor je v šoku. Kráľovná ani jej manžel, princ Filip, nerozumejú rozmarom Meghan Markle a Harryho. Podľa nich robia manželia zo Sussexu unáhlené rozhodnutia. Na jednej strane chápu ich túžbu po slobode a nezávislosti. No na tej druhej sa pýtajú, kde je Harryho zmysel pre povinnosť?

Harry uprednostňuje Meghan pred vlastnou rodinou

Patriarcha kráľovskej rodiny, princ Filip, manžel kráľovnej Alžbety II., bol šokovaný rozhodnutiami jeho zbožňovaného vnuka, princa Harryho. Po dlhú dobu si vojvoda z Edinburghu myslel, že sú si s Harrym podobní: rovnaká odvaha, rovnaký vkus pre dobrodružstvo, rovnaká vášeň pre povinnosť a rovnaká túžba slúžiť kráľovskej korune. O svojom vnukovi si myslel, že kráľovské povinnosti sú pre neho na prvom mieste, dokonca ešte pred láskou.

Princ Filip si po smrti Lady Diany vzal Harryho pod ochranné krídla a učil ho. Ako bývalý študent Dartmouth Cadet bol taký hrdý, keď sa Harry pripojil k prestížnej Kráľovskej akadémii a absolvoval intenzívny vojenský výcvik. Keď sa Harry odsťahoval do Afganistanu, bol nadšený, tlieskal mu a ďakoval, že tak dobre slúži svojej krajine. No keď mladému mužovi do života vstúpila Meghan Markle, všetko sa zmenilo. Kráľovská rodina šla bokom.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton: Tvár poznačená kráľovskou krízou „Harry a Meghan"

Kráľovstvo potrebuje Harryho

Dnes, namiesto toho, aby princ Harry prišiel a svojou prítomnosťou upokojil nielen obyvateľov Anglicka, ale aj svoju rodinu, sa vojvoda zo Sussexu odsťahoval do Los Angeles. Princ Filip, ktorý zasvätil svoj život kráľovskej rodine a profesionálnej práci pre ňu, toto rozhodnutie nechápe. Navyše, princ Charles bol pozitívne testovaný na koronavírus a jeho mladší syn sa rozhodol namiesto návratu domov presťahovať do nového domu.

Meghan Markle rozhoduje o všetkom

Princ Harry nevidel svojho otca od 9. marca 2020. A nakoľko si jeho manželka neželá, aby cestoval, princa Charlesa ani zvyšok kráľovskej rodiny tak skoro neuvidí. Meghan Markle sa obáva možného nakazenia koronavírusom a odmieta riskovať zdravie svojho syna. Podľa zdroja Daily Mail bývala americká herečka „v žiadnom prípade“ nechce, aby princ Harry cestoval. Toto rozhodnutie Harryho veľmi frustruje, no uvedomuje si, že nemá na výber.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií