fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan a Harry: Túto fotku malého Archieho si zamilujete

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle sa rozhodli odísť z Veľkej Británie a dať si pauzu od kráľovských povinností. Na dlhých šesť týždňov odcestovali do USA, kde čerpali energiu na nový rok 2020.

Princ Harry sa spolu s manželkou rozhodli začať rok 2020 skutočne výnimočne. Počas osláv posledného dňa v roku pár minút pred polnocou zverejnili nádhernú fotografiu  ich osemmesačného syna Archieho. Záber zhotovila vojvodkyňa zo Sussexu a zverejnila ho na ich oficiálnom účte na Instagrame, ktorý používajú len zriedka.

Rok vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu

Najnovšia fotografia najmladšieho pravnuka kráľovnej Alžbety II. V náručí jeho otca je v skutočnosti úvodnou miniatúrou a záverečným obrazom retrospektívneho videa. To zachytáva udalosti roku 2019, ktoré zažili Meghan Markle a Harry. Vidieť môžeme obrázky z krstu malého Archieho, fotografie, ktoré vznikli počas cesty jeho rodičov po Afrike, ako aj jeho prvé oficiálne predstavenie kráľovnej. V pozadí videa hrá jedna z kultových piesní známej kapely Coldplay, ktorej ostro sledovaný pár nezabudol poďakovať za možnosť použiť ju.

Video kladie dôraz na prácu, ktorú Harry spolu s Meghan vykonáva. Podpora vojnových veteránov, podpora detí zosnulých vojakov, projekty zamerané na mladých ľudí, týrané ženy a deti…

Okrem iného je vo videu na krátky okamih zobrazená aj fotografia Meghan Markle spolu s Kate Middleton. Minimum, ktoré boli manželia nútení urobiť, aby predišli konfliktom medzi vojvodkyňami. Na druhej strane, princ William je vo videu doslova neviditeľný. Objavuje sa len na dvoch skupinových fotografiách. Tie sa zobrazia len na niekoľko stotín sekundy. Ide o nesporné znamenie, že minulý rok sa spolupráca oboch bratov rozpadla.

Kde je Meghan Markle?

Rozkošná fotografia princa Harryho so synom v náruči, ktorá sa objavuje na začiatku a na konci videa, hovorí jasne. Ide o spôsob, ako chrániť matku malého Archieho, bývalú americkú herečku Meghan Markle. Tá bola v roku 2019 pod obrovským tlakom médií, ktoré jej a jej rodine doslova zničili život.

Čítajte tiež:

Čo hrozí Meghan Markle a Harrymu po smrti kráľovnej?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií