fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chýbajú im peniaze? Meghan a Harry podpisujú zmluvu s bankou!

Zdá sa, že princ Harry a Meghan Markle s týmto počas svojho rozhodovania o odchode z kráľovskej rodiny nerátali. Obaja zatiaľ nepracujú a ich život je neuveriteľne nákladný. Ostro sledovaný pár sa tak rozhodol svoju situáciu riešiť.

Máte tip? napíšte nám mailom

Pred viac ako mesiacom 8. januára 2020 Meghan Markle a Harry nahlas oznámili, že sa vzdávajú vyšších funkcií členov v kráľovskej rodine a chcú odísť z Británie. Toto rozhodnutie, ktoré bulvárne médiá, ako aj verejnosť pomenovali Megxit, spôsobil skutočný šok a celý svet sa zameral na to, aký dopad to bude mať na kráľovskú rodinu.

Podľa informácií denníka Mirror sa princ Harry a Meghan Markle chystajú podpísať významné partnerstvo s kontroverznou americkou investičnou bankou Goldman Sachs. Táto spolupráca vyvoláva obrovské obavy v kráľovskej rodine.

Meghan a Harry chcú byť finančne nezávislí

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa okamžite presťahovali do Kanady, kde chcú žiť väčšinu roka a kde sa už nebudú môcť spoliehať na britskú kráľovskú rodinu a jej financie, o ktoré sa mohli doteraz oprieť. Meghan a Harry teraz hľadajú spôsob, ako by si zarobili na živobytie sami. A podľa exkluzívnych informácií britského denníka Mirror môže tento ostro sledovaný pár uzavrieť veľmi lukratívnu zmluvu. Rodičia malého Archieho vraj plánujú podpísať dohodu s americkou investičnou bankou Goldman Sachs.

Prečítajte si tiež:
Kabát Meghan Markle pod paľbou kritikov - je škandalózny

Britské denníky informujú, že princ Harry a jeho manželka Meghan počítajú s bankovým gigantom, ktorý im pomôže získať niekoľko miliónov dolárov. Sussex by sa tak stal, rovnako ako futbalista David Beckham a herečka Gwyneth Paltrow, tvárou banky. Avšak tejto spolupráce vnuka kráľovnej Alžbety II. s veľkými finančnými skupinami sa obáva celá kráľovská rodina. Jej obraz bude po podpísaní zmluvy „špinavý“.

Je princ Harry na správnej ceste?

Nesmieme zabudnúť pripomenúť, že banka JP Morgan, na večeri ktorej sa Harry s Meghan zúčastnili, bola do značnej miery postavená na otroctve. V dôsledku podvodov bolo bankovej inštitúcii nariadené zaplatiť takmer 13 miliárd dolárov. Banka Goldman Sachs, ktorá sa zaoberala tým istým obchodom, medzitým vyplatila viac ako 5 miliárd dolárov. Sú manželia zo Sussexu skutočne nútení podpísať spoluprácu s niekým takým, keď poznajú princípy financovania svojho kráľovského životného štýlu? V každom prípade sa zdá, že ich pamäť je krátkodobá. Ale hlavne, peniazmi ľahko ovplyvniteľná.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Page Six Gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií