fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan a Harry: Kráľovná ich už má plné zuby a čaká na ich odchod!

O viac ako mesiac, presnejšie 31. marca 2020, sa po dlhých týždňoch rokovaní o odchode z kráľovskej rodiny princ Harry a Meghan Markle oficiálne oddelia od monarchie. A podľa najnovších informácií z amerického vydania časopisu Vanity Fair, ktoré boli uverejnené 22. februára, si kráľovná Alžbeta II. želá, aby to bolo čím skôr.

Máte tip? napíšte nám mailom

Harry a Meghan Markle nahnevali kráľovnú. A tá momentálne vraj  robí všetko preto, aby sa diskusie s manželmi zo Sussexu ukončili a ona už nemusela o Megxite viac počuť. Alžbeta II. bola tieź nútená postaviť sa voči Sussexu a stanoviť pravidlá.

Meghan a Harry budú musieť vymyslieť nový plán

Ostro sledovaný pár už totiž dlhšie sníval o tom, že zarobí na svojom kráľovskom mene obrovské peniaze. Na zaregistrovanie svojej značky ,,Sussex Royal” preto vynaložil nemalé úsilie. Avšak v piatok im Buckinghamský palác prekazil plány. V oficiálnom vyjadrení uviedol, že kráľovná odmietla povoliť páru používať výraz „kráľovský“ v akejkoľvek ich ďalšej činnosti. Ako dôvod uviedla, že už nie sú aktívnymi členmi kráľovskej rodiny.

Toto rozhodnutie značne obmedzuje projekty princa Harryho a Meghan Markle. Okrem podnikania mali v pláne využiť svoju zaregistrovanú značku „Sussex Royal“ aj pre svoju ďalšiu charitatívnu neziskovú organizáciu. Zdá sa však, že rodičia Archieho (9 mesiacov) sa len tak ľahko nevzdajú. Na rozhodnutie kráľovnej okamžite zareagovali zverejnením svojho vyjadrenia, v ktorom uviedli, že kráľovná im nemôže legálne zakázať používať výraz „kráľovský“ v zahraničí.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle a Harry: Ich bezpečnosť je ohrozená!

Princ Harry je sklamaný, no šťastný

Podľa zdroja Vanity Fair, ktorý je blízkym priateľom princa Harryho, je vojvoda zo Sussexu sklamaný, že sa musí vzdať všetkých svojich kráľovských aktivít. A to najmä vojenských záväzkov. Avšak jeho nezávislosť a rodinné šťastie s Meghan a Archiem ostávajú jeho prioritou: ,,Šiel tam s vedomím, že by mohol prísť o titul, ale jeho sloboda je dôležitejšia ako všetko ostatné. S Meghan majú ale plán B.”  O aký plán B sa jedná, však zdroj neupresnil.

Do 31. marca sa princ Harry a Meghan Markle zúčastnia ešte niekoľkých kráľovských stretnutí vo Veľkej Británii. Následne začnú slobodne a bez titulu kráľovský žiť nový život. Z Anglicka odletia naspäť do Kanady, kde žijú v ich prenajatom luxusnom sídle. V priebehu niekoľkých týždňov by sa však mali presťahovať do slnečnej Kalifornie.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Pure People

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií