fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan a Harry: Kráľovná im svojím rozhodnutím zničila podnikanie. Prídu o milióny?

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry a Meghan Markle vsadili všetko na meno „Sussex Royal“. Alžbeta II. sa však rozhodla inak a vojvoda s vojvodkyňou zo Sussexu sa budú musieť zaobísť bez neho. A to bez ohľadu na to, že obaja investovali množstvo času a peňazí do zaregistrovania svojej vlastnej značky.

Kráľovná Alžbeta II. mení predstavy Sussexu

Tento jej zvrat môže výrazne skomplikovať život princa Harryho a Meghan Markle. Podľa informácií z denníka Daily Mail, uverejnených 18. februára 2020, im kráľovná Alžbeta II. zakázala používať názov „Royal Sussex“.

Teraz, keď sa oficiálne dištancovali od monarchie, aby viedli pokojnejší život v Severnej Amerike, mal ostro sledovaný pár v pláne použiť svoje meno ako značku pre svoj profesionálny život.

Britská hlava monarchie, 93-ročná kráľovná Alžbeta II., uviedla, že sa pre Meghan Markle a Harryho používanie výrazu „kráľovský” nehodí. Výraz “Royal” si doslova protirečí, nakoľko obaja už nie sú aktívnymi členmi kráľovskej rodiny. Rozhodnutie bolo prijaté po dlhých a zložitých diskusiách, ktoré zďaleka ešte neskončili.

Aj keď Harry a Meghan naďalej zostávajú vojvodom a vojvodkyňou zo Sussexu, kráľovskú značku Sussex, zaregistrovanú v júni 2019, teda mnoho mesiacov pred škandálom Megxit, používať nebudú môcť.

Prečítajte si tiež:
Kate a William: V najnovšej show predvedú svoje kulinárske umenie

Z čoho bude teraz Meghan a Harry žiť?

Princ Harry a Meghan Markle investovali niekoľko tisíc libier, aby svoju značku  „Sussex Royal“ zaregistrovali v mnohých oblastiach. Od podujatí po publikovanie, cez módne doplnky až po kancelárske potreby. Plánovali projekt, ktorý im mal priniesť rýchle šťastie a peniaze.

Okrem toho, že ich populárny účet na Instagrame nesie meno Sussex Royal, táto značka mala byť aj názvom pre ich ďalšiu nadáciu, na ktorej momentálne aktívne obaja pracujú. Aj kvôli nej prišli minulý týždeň do Kalifornie na prestížnu stanfordskú univerzitu, aby sa porozprávali s profesormi o projekte tejto nadácie.

Zdá sa, že vzniknutá situácia nie je pre Harryho a Meghan jednoduchá. Podarí sa Archieho matke znovu získať svoju zhasnutú hviezdu slávy vo svete filmu? Čo bude robiť princ Harry? Tieto a mnohé iné otázky teraz podľa všetkého netrápi len bulvár, ale aj manželov zo Sussexu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Pure People

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií