fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan a Harry sa boja: Z luxusnej vily robia vojenské opevnenie

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle a princ Harry začali okolo luxusnej vily, kde momentálne žijú stavať zvláštne opevnenie. Dokonca, za pomoci svojich osobných strážcov umiestnili na plot aj múry domu kamery.

Pred necelým mesiacom sa Meghan Markle a princ Harry vzdali svojich funkcií vyšších členov kráľovskej rodiny s cieľom začať nový život. Ten sa rozhodli žiť striedavo v Kanade na ostrove Vancouver a vo Veľkej Británií. Hoc pred tým obaja pevne verili, že tento krok ich ochráni aj pred bulvárnymi médiami, teraz priznávajú, že sa tak nestalo. Aby ich súkromie bolo aspoň trošku strážene, rozhodli sa okolo domu naťahať pevné plachty, cez ktoré nie je možné vidieť nič. Rovnako okolo domu umiestnili aj množstvo kamier.

Nádherný dom pri vode sa postupne stáva bunkrom!

Ako vo štvrtok, 6.februára 2020 uviedla americká stránka TMZ, princ Harry a Meghan Markle sa rozhodli sprísnuť pravidlá bezpečnosti okolo ich domu. Ten sa nachádza v severnom Saanichu na ostrove Vancouver. Jeho hodnota sa odhaduje na 12,5 milióna eur, pričom majiteľ tejto luxusnej vily je stále neznámy. Hoc mala byť táto honosná vila iba prechodnou adresou mladej rodiny, zdá sa, že manželia zo Sussexu sa rozhodli inak. Spolu s ich 9 mesačným synom Archiem sa na tejto adrese zdržia dlhšie. Či však za svoj pobyt budú platiť známe nie je.

Prečítajte si tiež:
Čo sa stane, ak s niekým udržíte očný kontakt desať minút bez prerušenia? Krásne veci nečakajte

Ochrana na prvom mieste

Členovia bezpečnostnej služby, ktorá sa stará o Harryho a Meghan natiahli prvú plachtu medzi stomy. Jej cieľom je blokovať výhľad na dom. Druhá plachta zakrýva vchod do domu. Okrem toho je na plote, múroch a na niektorých častiach pozemku množstvo kamier, ktoré snímajú doslova každý milimeter.  Tieto kroky sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu rozhodli podniknúť, aby odradili paparazzov a všetkých zvedavých ľudí, ktorí by mohli prejsť okolo.

O bezpečnosť princa Harryho a jeho manželky, ako aj ich syna sa stará minimálne 15 členný tím osobných strážcov. Kvoli novým bezpečnostným opatrenia však do Kanady pricestovali ešte daľší 5 muži, špeciálne vycvičení na ochranu ľudí. Pre opatrenia, ktoré vykonali sa Harry a Meghan rozhodli aj po porade so svojimi právnikmi. A to hlavne po21 . januári, ,kedy bola ex-americká herečka zachytená fotografmi počas prechádzky v lese so svojím synom a psami.

Harry a Meghan majú špeciálny tím ochrankárov

Letenky a ubytovanie pre osobných stážcov, obrovské autá, nočné nočné služby ochrankárov … Otázka financovania týchto služieb je momentálne v centre diskusie v Spojenom kráľovstve a dokonca aj za Atlantickým oceánom. Obyvatelia Veľkej Británie, ako aj Kanady sa čudujú, kto to všetko zaplatí. Predsa len, princ Harry a Meghan Markle už nie sú aktívnymi členmi kráľovskej rodiny. Odborníci, ktorých nedávno citoval magazín The Sun uviedli, že pokrytie takýchto nákladov na bezpečnosť stojí ročne 3 až 6 miliónov GBP. Suma, ktorá by sa v štátnom rozpočte akejkoľvek krajiny mohla použiť na niečo dôležitejšie.

Prečítajte si tiež:
Nemka sa narodila s nevšedným postihnutím, ktoré sa podpísalo na jej tvári. Dnes dokazuje svetu, že krása má rôzne podoby
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií