fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan má obrovský vplyv na Harryho. Kvôli nej začal robiť TOTO

Ovplyvňuje princa Harryho aj jeho manželka Meghan Markle? Niektoré zdroje naznačujú prekvapujúce zmeny v živote princa a jeho nové záľuby. Jóga, varenie, chôdza … To je presne to, čo otec malého Archieho teraz rád robí v posledných týždňoch.

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle už bola viackrát obvinená z toho, že je manipulatívnou ženou. Či už je to voči jej priateľom, rodine alebo voči viacerým médiám. Avšak ani to jej nezabránilo, aby vo svojich praktikách nepokračovala a aspoň trošku ustúpila. Mladá žena, milovaná niektorými bulvármi, sa opäť ocitla v strede kontroverzných dohadov. A to z dobrého dôvodu. Na svojho manžela, princa Harryho, má až príliš veľký vplyv. Ako uvádza denník Daily Mail, brat princa Williama rýchlo prijal kalifornský spôsob života Meghan Markle, a to na niekoľkých úrovniach.

Meghan ovplyvňuje Harryho život

Manželia zo Sussexu, ktorí sa odsťahovali do Kanady, ďaleko od kráľovskej rodiny, začali  žiť svoj vysnívaný nový život. A princ Harry si ho pod vplyvom Meghan užíva úplne inak, akoby ktokoľvek z jeho blízkych povedal. „Vojvoda si rýchlo osvojil uvoľnený životný štýl západného pobrežia a zdravé zvyky Meghan,“ uviedol zdroj a poznamenal, že Archieho otec sa o varenie nikdy veľmi zaujímal. Meghan Markle, narodená v Kalifornii, sa „vždy veľmi zaujímala o svoje zdravie“ a jej manžel urobil teraz to isté. Dobré jedlo je pre dobré zdravie, samozrejme, dôležité. Ale prekvapivejšie je to, že princ Harry si osvojil aj novú záľubu vo svojom živote. Začal cvičiť jógu.

Prečítajte si tiež:
Kate a William: Svojim deťom povedali pravdu o Holokauste

Harry urobí pre Meghan všetko

Vojvodkyňa zo Sussexu si neuveriteľne potrpí na tom, aby bolo všetko dokonalé. Po tom, ako sa vzdali svojich funkcií vyšších členov kráľovskej rodiny a odsťahovali sa do Kanady, sa Meghan Markle rozhodla konať. Podľa informácií od Radar Online chce vo svojom manželovi ponúknuť „hollywoodskeho človeka“.

A premena Harryho sa už začala. Archieho otec podstúpil na špecializovanej luxusnej súkromnej klinike bolestivý zákrok. Ten bol zameraný na boj proti vypadávaniu vlasov. Okrem toho bývala americká herečka požiadala svojho manžela, aby zmenil svoj život: nové stravovacie návyky, šport, zníženie spotreby alkoholu a odvykanie od fajčenia. Harry sa snaží svojej manželke vyhovieť vo všetkom. Dokedy však tento jej nátlak vydrží?

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií