fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Donald Trump: Prečo sa nenávidia?

Meghan Markle je už roky známa svojou tvrdohlavosťou a kritizovaním iných. A jej ostrým názorom neunikol ani americký prezident Donald Trump, ktorý jej nechal odkaz na svojom Twitteri.

Máte tip? napíšte nám mailom
Meghan Markle a princ Harry sa minulý týždeň presťahovali do Los Angeles. Krok, ktorý prekvapil všetkých vrátane kráľovskej rodiny. Americký prezident o ich zmene bydliska rovnako nevedel. No rozhodol sa manželom zo Sussexu nechať jasný odkaz. Prostredníctvom svojho účtu na Twitteri ubezpečil Donald Trump Meghan aj Harryho, že: ,,Spojené štáty nebudú platiť za ich bezpečnosť.”  Politické rozhodnutie alebo nový spor v hádke medzi prezidentom a vojvodkyňou? Predsa len Donald Trump a Meghan Markle boli vždy proti sebe.

Donald Trump nemohol byť presnejší

Zatiaľ čo si Meghan a Harry nestihli ani vybaliť svoje kufre v Los Angeles, prezident ich už stihol uistiť, že ,,krajina nebude platiť žiadne poplatky za bezpečnosť kráľovského páru.” Hovorca manželov zo Sussexu na túto informáciu urýchlene reagoval a uviedol, že rodičia malého Archieho nikdy nemali v pláne žiadať prezidenta o zabezpečenie ich ochrany. Prečo sa teda americký prezident vyjadril na adresu Sussexu?
Hádky medzi vojvodkyňou a americkým prezidentom trvajú dlho. Už v roku 2006, dávno predtým, ako bol známy miliardár zvolený za prezidenta krajiny, bola Meghan Markle známa tým, že nepatrí k jeho “obľúbencom”. V roku 2016 ho dokonca verejne nazvala „mizogínom” a vyjadrila sa, že v prípade, ak sa stane prezidentom, bude žiť v Kanade.
Túto láskavosť jej vrátil o niekoľko rokov neskôr, keď prišiel do Spojeného kráľovstva a v jednom rozhovore ju nazval „škaredou“. Výsledok: Meghan Markle sa vyhovorila na svoju materskú dovolenku, aby sa nemusela stretnúť s Donaldom Trumpom v Buckinghame. Kate Middleton preto musela zabezpečiť prijatie prezidenta sama.

Meghan Markle a jej Megxit 2

Pre množstvo Kanaďanov bol odchod Meghan Markle a Harryho potešením. Mnohí z nich totiž podpísali niekoľko petícií, aby sa zabránilo utrácaniu miestnych verejných peňazí za ich bezpečnosť. Odchod manželov zo Sussexu je veľmi dobrá správa. A okrem toho sa zdá, že princ Harry a Meghan Markle sa po epidémii koronavírusu do Kanady už nevrátia. So svojím 10-mesačným synom Archiem sú “izolovaní” vo svojom novom dome v Hollywoode. Luxusné sídlo, ktoré si vybrali pre svoj úkryt na ostrove Vancouver, mali len prenajaté od neznámeho boháča.

„Harry a Meghan opustili Kanadu navždy. Hranice boli zatvorené a lety sa zastavili. Museli odísť,“  povedal kráľovský zdroj v stredu 25. marca 2020.

Médiá sa tejto informácie okamžite chopili a ich odchod označili za Megxit 2.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle opäť porušuje kráľovský protokol: Čo na to kráľovná?

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií