fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry: Pokúšajú sa zmieriť s Kate a Williamom?

Zdá sa, že Meghan Markle a Harry sa pokúšajú zmieriť s manželmi z Cambridge. Čo na to Kate Middleton a jej manžel princ William?

Máte tip? napíšte nám mailom
Meghan Markle a Harry sa pred niekoľkými dňami na svojom Instagramovom profile zaviazali zdieľať len „inšpiratívne príbehy“, vedecké informácie alebo preventívne opatrenia. Hoc si vyslúžili z viacerých strán kritiku, neodradilo ich to a v piatok zverejnili prvý “inšpiratívny príbeh.” 

Meghan Markle a Harry o pomoci v boji proti osamelosti

Zdá sa, že tí, ktorí sa majú 31. marca oficiálne vzdať kráľovského života, sa postupne pokúšajú o nadviazanie kontaktu s členmi britskej monarchie. Vo svojom najnovšom príspevku na Instagrame zverejnili niekoľko organizácií, ktoré pomáhajú vrátane organizácie „Zakričte“. V príspevku hovoria o podpore a pomoci v súčasnej situácii, ktorá otriasa svetom.

„Vzhľadom na to, že sa koronavírus neustále vyvíja, musíme sa všetci prispôsobiť tejto novej realite a pocitom, ktoré z toho vyplývajú,“ píšu Harry a Meghan, „ale to je dobrá správa… áno, existuje izolácia a fyzická vzdialenosť, ale nemusí byť osamelosť. A to je celý ten princíp.” Organizácia, ktorú Meghan Markle a Harry spomínajú, ponúka bezplatnú telefónnu službu na pomoc ľuďom. Tým, ktorí sú izolovaní, alebo majú veľké sociálne ťažkosti.

Prestanú medzi sebou bojovať?

Pre Meghan Markle a Harryho nie je výber tejto organizácie ani zďaleka triviálny. V skutočnosti vytvorili túto službu spoločne s Kate Middleton a princom Williamom v máji 2019. „Kate a ja, ako aj Harry a Meghan sme nesmierne hrdí na to, že sme mohli spoločne niečo také vytvoriť,“ zverejnil na svojom Twitteri vojvoda z Cambridge. A to v novembri, niekoľko mesiacov po tom, ako začalo “Zakričte” fungovať. Je zverejnenie spoločného projektu  novým úsilím o zmierenie? Kate ani princ William na to zatiaľ nereagovali.

Pochopili odkaz kráľovnej Alžbety II.?

Alžbeta II. sa doteraz držala v ústraní a k epidémii koronavírusu sa verejne nevyjadrovala, no vo štvrtok 19. marca svoj postoj zmenila. Prostredníctvom tlačovej správy uverejnenej online na Instagrame prehovorila o vážnej zdravotnej kríze, ktorá v súčasnosti postihuje Spojené kráľovstvo a Európu. Kráľovná vyzvala všetkých obyvateľov, aby sa spojili proti šíreniu vírusu COVID-19. A zároveň túto správu využila, aby princovi Williamovi a jeho bratovi poslala odkaz.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle: Jej najlepšia priateľka kritizuje Kate Middleton

„Mnohí z nás budú musieť nájsť nové spôsoby, ako byť v kontakte so svojimi blízkymi a ako sa uistiť, že ľudia, ktorých máme radi, sa majú dobre a sú v poriadku. Som si istá, že túto výzvu zvládneme. Uisťujem vás, že ja a moja rodina sme pripravení odohrať svoju úlohu,“ uviedla v správe. Zdá sa, že reakcia Meghan Markle a Harryho bola podmienená aj týmto vyjadrením.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií