fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry: Prečo sa po nich zľahla zem?

Meghan Markle a Harry sú oficiálne slobodní a nezávislí od kráľovskej rodiny. A hoc všetci očakávali ich pripravované projekty, manželia zo Sussexu sa úplne stiahli a nikto o nich nič nevie.

Máte tip? napíšte nám mailom
Meghan Markle a Harry boli oficiálne prepustení z kráľovskej rodiny. Megxit nadobudol účinnosť v utorok 31. marca 2020 a manželia už nie sú aktívnymi členmi kráľovskej rodiny. Bulvárne médiá, ale aj verejnosť netrpezlivo očakávali ich nové projekty, no nakoniec sa nič nestalo. Prečo sa po Meghan Markle a Harrym zľahla zem? 

Kde sa stratila Meghan Markle a Harry?

Odborník na kráľovskú rodinu, Omid Scobie, si myslí, že ticho okolo manželov zo Sussexu je spôsobené tým, že si “užívajú svoj nový život”. 
„Megxit a jeho právoplatnosť od 31. marca 2020 prišiel veľmi rýchlo bez toho, aby si to niekto všimol. Pár oznámil začiatok svojho prechodného obdobia na Instagrame. Zároveň odhalili, že zatvára svoje účty na sociálnych sieťach a ich stránky si počas nasledujúcich mesiacov urobia prestávku. Myslím, že to všetkých prekvapilo,“ povedal.
Ani šesť dní po ukončení ich prítomnosti na internete pod názvom “Sussex Royal” neodhalil ostro sledovaný pár novú platformu na podporu svojej charitatívnej práce. Majú však na to dobrý dôvod. ,,Po dvoch chaotických rokoch si urobia prestávku. Veľa sme hovorili o projektoch, ktoré obaja spoločne pripravovali. Rovnako ako aj o iniciatívach, ktoré boli pripravené. Hovorili sme o nich ešte januári, keď pár oznámil svoj odchod z kráľovskej rodiny. Budeme si ale musieť chvíľu počkať, kým ich znova uvidíme v centre pozornosti. Momentálne oddychujú, sú pripravení začať od nuly,” uvádza zdroj blízky Meghan Markle a jej manželovi.

Projekty na pomoc musia počkať

Manželia zo Sussexu sa rozhodli zamestnať bývalého spolupracovníka z Melindy a Billa Gates, aby im pomohol založiť ich dobročinné projekty. Avšak táto spolupráca v posledných týždňoch veľmi nepokročila, a to aj z dôvodu, že vojvoda a vojvodkyňa boli nútení prerušiť založenie nadácie s názvom “Sussex Royal”. Meghan Markle a Harry teraz musia nanovo definovať spôsob, akým budú rozvíjať povedomie o potrebe ochrany prírody, ekológie ako takej, ako aj o rekvalifikácii bývalých vojakov. Napriek problémom s používaním ich značky “Sussex Royal” sa ale Meghan Markle podarilo úspešne dokončiť projekt, ktorý podpísala na jeseň. Manželka princa Harryho zapožičala svoj hlas do dokumentárneho filmu o slonoch. Ale to je všetko. O manželoch zo Sussexu nevieme nateraz, po ich odchode do Los Angeles, vôbec nič.

 

Prečítajte si tiež:
Kate a William: Ich dcéra, princezná Charlotte, utláča svojich bratov
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií