fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry: Vieme, kam pôjdu v lete na dovolenku!

Máte tip? napíšte nám mailom

Teraz, keď sa Meghan Markle a Harry oficiálne dištancovali od kráľovskej rodiny a usadili vo Vancouveri, môžu sa konečne slobodne pripravovať na svoj nový život. Ďalší krok: naplánovať prvé leto mimo zlatej kráľovskej klietky s Archiem.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu začali popri tom, ako hľadajú nový dom, kde budú bývať plánovať aj svoju letnú dovolenku 2020. Podľa informácií magazínu E! News, Meghan Markle a Harry plánujú stráviť letnú dovolenku v Los Angeles. Okrem oddychu plánujú aj obchodné stretnutia a stretnutiami so starými priateľmi.

Meghan Markle a Harry kupujú nový dom

Meghan Markle sa narodila a vyrastala v blízkosti Los Angeles, niet teda pochýb o tom, že využíva svoje skúsenosti na realizáciu tohto nového plánu, ktorý jej umožní tráviť čas so svojou matkou Doriou Raglandovou, ktorá tam stále žije.

„Začali na internete hľadať domy, pričom Meghan Markle a Harry komunikujú aj s osobnými strážcami o tom, či sú vhodné kvôli bezpečnosti,“ uviedol zdroj blízky tomuto ostro sledovanému páru. „Krok po kroku sa snažia začať svoj nový život. Nakoľko už teraz majú množstvo práce s pripravovanými projektami, kontaktovali ľudí v Los Angeles a chceli by dať dohromady tím ľudí, ktorí im bude pomáhať.“

Prečítajte si tiež:
Odhaľte lži raz a navždy! 5 tipov, ako zaručene spoznáte klamára

Rovnako, ako to už bolo v prípade, keď si rodičia malého Archieho vyberali svoj prvý domov, vojvodkyňa zo Sussexu chce, aby mohla vo svojom novom sídle kedykoľvek privítať priateľov. Bývalá herečka dúfa, že „nájde niečo, čo bude vyhovovať ich potrebám, vrátane priestoru na usporiadanie stretnutí, ” pridal zdroj E! News.

Meghan Markle chce začať čo najskôr pracovať

V stredu magazín Us Weekly odhalil , že Meghan Markle „aktívne hľadá agenta alebo manažéra, ktorý oživí jej hereckú kariéru.”

The Times nedávno tiež odhalil, že Meghan Markle podpísala s Disneym dabingovú zmluvu. Zárobok je v prospech organizácie na ochranu slonov Elephants Without Borders. Streamujúci gigant Netflix by s vojvodkyňou zo Sussexu tiež chcel založiť projekt. Nová práca je teda pre Meghan Markle bližšie, ako by sa mohlo zdať.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií