fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a koronavírus: Toto musia robiť jej zamestnanci!

Meghan Markle sa rovnako ako celý svet rozhodla bojovať proti koronavírusu. Jej zamestnanci musia nosiť tieto ochranné prostriedky.

Máte tip? napíšte nám mailom

Podľa známeho denníka Daily Mail prijala Meghan Markle prísne opatrenia na ochranu svojej rodiny pred epidémiou. Obáva sa o život svojho syna aj manžela. No a, samozrejme, v neposlednom rade o ten svoj.

Meghan Markle a jej boj proti koronavírusu

Stres z epidémie nového typu koronavírusu neobchádza nikoho. A to ani Meghan Markle! A navyše, bývalá americká herečka má o dôvod viac, aby mohla skutočne panikáriť.

Ako pred niekoľkými dňami odhalili redaktori z magazínu People, manželia zo Sussexu boli počas svojej návštevy v Londýne v nepriamom kontakte s osobou infikovanou Covid-19. No a po návrate naspäť do Kanady sa Meghan Markle rozhodla pre ochranu pred možnou kontamináciou urobiť všetko, čo je v jej silách. Podľa Daily Mail nepriateľka Kate Middleton prijala drastické opatrenia, ktoré sa týkajú aj jej personálu.

„Všetci členovia jej tímu, ľudia, ktorí nakupujú potraviny, nosia vždy latexové rukavice a musia dodržiavať prísny hygienický protokol,“ odhalila britskej stránke priateľka vojvodkyne zo Sussexu.

Meghan Markle je tiež opatrná a nedotýka sa tváre a pravidelne si umýva ruky. Prioritou mladej ženy je, samozrejme, ochrana jej malého syna Archieho. „Hovorí, že panika neprináša nič dobré. Nechce, aby Archie cítil zbytočné napätie a strach. Jej dom je jej svätyňou a je miestom mieru a pokoja,” dodáva jej priateľka.

Prečítajte si tiež:
Koronavírus v kráľovskej rodine: Princ Charles má Covid-19, kde sa nakazil?

Harry sa obáva o kráľovskú rodinu v Anglicku

Meghan Markle nie je jediná, ktorá sa obáva nového koronavírusu. Jej manžel, princ Harry, tiež žije v strachu a pociťuje úzkosť. Príbuzný princa Harryho pre denník Daily Mail prezradil, že princ sa cíti úplne „bezmocný“ a „znepokojený“. A to nielen kvôli svojej manželke a synovi, ale hlavne kvôli kráľovnej Alžbete II. a svojmu otcovi, princovi Charlesovi.

Zdá sa, že táto ťažko vydretá sloboda sa dnes javí ako neuveriteľná záťaž. Harry nemôže byť so svojou kráľovskou rodinou a byť im nablízku tak, ako by si teraz želal.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií