fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle: Aký návrh dostala od tvorcov Simpsons?

Meghan Markle sa spoločne s Harrym zdali funkcií vyšších členov kráľovskej rodiny a pripravujú sa na nový život. Bude jeho súčasťou aj seriál Simpsons?

Máte tip? napíšte nám mailom
Na začiatku tohto roka, presnejšie 8. januára, sa Meghan Markle a princ Harry rozhodli vzdať sa svojich kráľovských funkcií a stať finančne nezávislí. Megxit, ako ich odchod z kráľovskej rodiny nazvali médiá, už o necelý týždeň nadobudne platnosť a manželia budú môcť začať pracovať. Vráti sa bývalá herečka do štúdia? 

Sussex v žltom prevedení?

Nedávne vyhlásenia manželov zo Sussexu túto možnosť nevylučujú. A viacerí filmoví výrobcovia sa podľa informácií predbiehajú vo svojich ponukách. Pri mikrofóne Rádia Times snahu získať Meghan Markle neskrýva ani Al Jean. Tento americký producent a scenárista je známy sériami The Simpsons.

Zdá sa, že po tom, ako sa v The Simpson objavil Michael Jackson, Lady Gaga alebo Justin Timberlake, by jeho tvorcovia radi privítali novú celebritu. Ňou by nemal byť nikto iný ako Meghan Markle. Takto by to tvorcovia slávnej série chceli. V rozhovore pre Radio Times tvorca známej žltej rodinky vyzýva manželov zo Sussexu: „Ak ma počujete, neváhajte a zavolajte nám!“ 

Čím sa bude princ Harry a Meghan Markle živiť?

Niekoľko zdrojov britských bulvárnych magazínov uvádza, že 35-ročný Harry a jeho 38-ročná manželka plánujú produkovať dokumentárne filmy na témy, ktoré ich ovplyvňujú. Chcú sa zamerať napríklad na globálne otepľovanie. Rovnako aj na duševné zdravie. Okrem iného tiež plánujú požičať svoje hlasy rôznym projektom. Pričom už teraz je jasné, že Meghan Markle podpísala zmluvu o dabovaní s produkčnou spoločnosťou Disney. Klebety však hovoria, že rovnako urobí aj jej manžel Harry.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton trpela obrovskými komplexami. Už sa ich zbavila?

Inšpirácie v prezidentských rodinách

Rodičia malého Archieho (8 mesiacov) by teda nasledovali príklad Baracka a Michelle Obamových, ktorí tiež založili vlastnú produkčnú spoločnosť po odchode z Bieleho domu v roku 2017.

Rovnako by pre tento ostro sledovaný pár mohla byť skvelou inšpiráciou aj úspešná charitatívna nadácia páru Clintonovcov. Zatiaľ, kým sa táto nová kariéra (a možno aj  šťastie) prejaví, Meghan Markle a Harry sa vždy môžu spoľahnúť na dočasnú finančnú podporu princa Charlesa, ktorý sa dohodol, že im bude vyplávať rentu z jeho súkromných investícií v jeho vojvodstve Cornwall.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií