fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle žiari šťastím: Archie sa už nebude musieť hrať sám

Meghan Markle a princ Harry sa spoločne presťahovali do Los Angeles, kde sa vojvodkyňa zo Sussexu dozvedela skvelú novinku! Jej syn Archie sa nebude musieť hrať sám!

Máte tip? napíšte nám mailom
Meghan Markle a princ Harry opäť prekvapili. A to nielen verejnosť, ale aj celú kráľovskú rodinu. Minulý týždeň sa usadili v Los Angeles bez toho, aby o tom niekoho informovali. Napriek tomu sa zdá, že sťahovanie je pre manželov zo Sussexu viac prínosom ako problémom. Aj vďaka svojmu novému domovu je vojvodkyňa zo Sussexu bližšie k svojim priateľom. A navyše, bývalá americká herečka žiari šťastím. Jednej z jej najlepších priateliek sa narodil chlapec! Archie sa už o niekoľko mesiacov bude môcť hrať s novým kamarátom.  

Meghan Markle a Harry v Los Angeles

Pre Meghan Markle, princa Harryho a malého Archieho je Los Angeles začiatkom naozaj nového života. V piatok 27. marca 2020 sa presunuli do nového domu. Niektorí hovoria, že pár opustil Kanadu z finančných dôvodov (a aby sa vyhli plateniu dvojnásobku dane), iní tvrdia, že je to jednoducho preto, že srdce vojvodkyne vždy patrilo Los Angeles. Navyše, malá rodina sa priblížila k najdôležitejším a najbližším ľuďom, ktorých má. Medzi nimi je napríklad matka bývalej americkej herečky, Doria Ragland. Načasovanie sťahovania sa navyše zdá byť dokonalé aj preto, že jedna z najlepších priateliek Meghan porodila. Túto skvelú správu sa vojvodkyňa zo Sussexu dozvedela hneď, ako  vystúpila z lietadla.

Archie sa bude mať s kým hrať

Čerstvou mamičkou je Misha Nonoo, 35-ročná módna návrhárka žijúca v New Yorku. Misha a Meghan majú k sebe veľmi blízko. V septembri 2019 dokonca spoločne spustili zbierku charitatívneho oblečenia. Misha sa tiež zúčastnila tzv. “baby shower”, kde Meghan pred narodením Archieho dostala od priateliek rôzne darčeky. Niektorí dokonca tvrdia, že Harry a Meghan sa spoznali práva vďaka módnej návrharke.
Ako odhalil denník The Daily Mail Misha Nonoo porodila chlapca menom Leo. „Naše životy sa navždy zmenili. Milujeme ho viac, ako sme si mysleli, že je to možné, a tešíme sa, až sa s ním podelíme o každé dobrodružstvo.,“ uviedla Misha. A hoc Los Angeles a New York nie sú úplne blízko, nikto nepochybuje, že Archie a Leo budú rovnakí priatelia ako ich matky.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj voici

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií