fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle je na konci so silami: Pomoc jej ponúka Donald Trump

Máte tip? napíšte nám mailom
Život Meghan Markle sa svadbe s princom Harrym otočil hore nohami. Stala sa stredobodom pozornosti verejnosti a bulvárnych médií, ktoré sledujú každý jej krok. Doslova mediálna vojna rozpútala peklo v jej živote a ona, ako sama priznáva “je na konci so silami”. 

Otvorená spoveď v Južnej Afrike

Počas pracovnej cesty v Južnej Afrike využili Meghan Markle a princ Harry jedno voľné dopoludnie a rozhodli sa odpovedať na otázky moderátora známej britskej televízie ITV. Dokument s názvom “Harry a Meghan: Africká cesta”, v ktorom sa vojvodkyňa zo Sussexu priznala, že je v zložitom období svojho života a nie je veľmi šťastná prekvapil nie len jej fanúšikov, ale aj kráľovskú rodinu a verejnosť.  Emotívne priznania vojvodkyne zo Sussexu spôsobili ošial po celom svete. No ale aj vďaka tomu si na svoju stranu priklonila viacerých členov rodiny, vrátane Kate a Williama. 
Je Meghan Markle opäť tehotná? Verejnosť opäť špekuluje
Zdroj: Instagram

Donald Trump so rozhodol podať Meghan pomocnú ruku

Podobne ako množstvo ľudí, aj prezident Spojených štátov amerických mal príležitosť pozrieť si emotívny dokument venovaný Meghan Markle a princovi Harrymu. Počas jedného z rozhovorov v britskom rozhlase sa dokonca rozhodol vyjadriť podporu bývalej americkej herečke a prostredníctvom živého vysielania jej nechal odkaz. Ako uviedol, je dôležité, aby sa vojvodkyňa začala pozerať a vnímať veci inak. Rovnako, aby si nebrala veci až príliš k srdcu a stala sa viac odolná a tvrdá.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton a William: Ako ich deti udržujú kontakt s kráľovnou

Je ťažké povedať, čo si Meghan Markle o tejto jeho rade myslí a či si ju vzala k srdcu. Jedno je však isté. Doposiaľ na tento jeho komentár nezareagovala ani ona, ani nikto z kráľovskej rodiny.

V súčasnosti podniká princ Harry všetky právne kroky k tomu, aby ochránil svoju rodinu. Zároveň podal žalobu na viacero britských bulvárnych médií.

Čítajte tiež:

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií