fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry: Veľký návrat do Londýna ruka v ruke

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry a jeho manželka, Meghan Markle, sú späť vo Veľkej Británii a ich pracovný kalendár je nabitý. S kým bolo ich prvé oficiálne stretnutie? Nebudete sa stačiť čudovať.

Zdá sa, že ostrosledovaní manželia sú po dlhých 6 týždňoch dovolenky naozaj oddýchutí a pripravení plniť si svoje kráľovské povinnosti. Len niekoľko dní po ich návrate z Kanady absolvovali už aj svoje prvé oficiálne stretnutie. Princ Harry a Meghan Markle si symbolicky vybrali návštevu Kanadskej ambasády v Londýne. Rozhodli sa poďakovať Kanaďanom za ich vrelé privítanie a predovšetkým za súkromie, ktoré si v ich krajine mohli vychutnať

Meghan Markle a Harry konečne v Londýne

Od polovice novembra boli Meghan Markle a princ Harry skutočne v utajení. Bulvárne média len s ťažkosťou hádali, kde sa nachádzajú a čo robia. Takmer mesiac a pol nedali o sebe manželia zo Sussexu takmer nič vedieť. Až doteraz, kým sa v utorok, 7. januára 2020 konečne vrátili do Londýna. Zdroje blízke kráľovskej rodine však tvrdia, že do Veľkej Británie prišli už oveľa skôr.

Buckinghamský palác už začiatkom tohto týždňa oznámil, že manželia sa rozhodli začať rok 2020 tým, že sa stretnú s Janice Charette, vysokou komisárkou pre Kanadu vo Veľkej Británii, ako aj je tímom. Dôvodom je, aby sa im „poďakovali za kanadskú pohostinnosť a podpora, ktorú dostali počas svojho nedávneho pobytu v tejto krajine.“

V utorok teda mnohí fanúšikovia netrpezlivo očakávali vojvodu a vovodkyňu zo Sussexu po ich dlhodobej neprítomnosti. Ako obvykle, tento zamilovaný pár prišiel s úsmevom, ruka v ruke. Meghan Markle stavila na elegantný a rafinovaný vzhľad. Čokoládová saténová sukňa, ťaví kabát a zamatových topánkach značky Jimmy Choo.

Náročný rok 2019

Minulý rok bol pre Meghan Markle skutočne náročný. Okrem toho, že porodila syna a stala sa prvýkrát matkou, jej život bol pod prísnym dohľadom bulvárnych médií. A tie jej, ako ona sama v dokumente priznala, “zničili život”. Princ Harry sa nakoniec rozhodol podať proti  niekoľkým bulvárnym novinám trestné oznámenie.

Po tomto ťažkom roku sa vojvoda a vovodkyňa zo Sussexu rozhodli dištancovať sa a oslobodiť sa od všetkých kráľovských záväzkov na 6-týždňov. To všetko so súhlasom kráľovnej Alžbety II., ktorá tak, ako iní členovia a blízki kráľovskej rodine veria, že nový ro 2020 bude pre nich omnoho jednoduchší.

Čítajte tiež:

Kate Middleton: Oslava jej narodenín bez Meghan Markle a Harryho

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií